• Facebook - conadrogach
Powstanie STEŚ dla obwodnic Łochowa i Kołbieli

Wykonawcy mogą składać oferty w II etapie przetargu na zaprojektowanie obwodnicy Łochowa w ciągu drogi krajowej nr 62 i Kołbieli na DK50.

Zadaniem projektantów będzie analiza wielokryterialna wariantów przebiegu przyszłych obwodnic Łochowa i Kołbieli oraz przygotowanie materiałów do uzyskania decyzji środowiskowej (opracowanie Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego).

W przetargu dotyczącym obwodnicy Łochowa wnioski złożyło 6 firm i konsorcjów. Pozytywną weryfikację przeszli wszyscy z nich. Termin składania ofert to 16.11.2016. Natomiast 10 firm i konsorcjów zainteresowanych było opracowaniem dokumentacji dla obwodnicy Kołbieli. Pozytywną weryfikację przeszło 9 wykonawców. Termin składania ofert to 25.11.2016.

Obwodnica Łochowa o długości ok. 6,2 km zaprojektowana zostanie w ciągu DK62 na parametrach drogi klasy GP (ruchu głównego przyspieszonego). Zlokalizowana zostanie po południowej stronie miasta Łochów. Przekrój będzie miała zamienny – jedna jezdnia z 3 pasami ruchu (2+1) lub jedna jezdnia z 2 pasami ruchu.

Obwodnica Kołbieli o długości ok. 11,6 km zaprojektowana zostanie w ciągu DK50 na parametrach drogi klasy GP (ruchu głównego przyspieszonego). Swój początek rozpocznie w rejonie m. Człekówka a zakończy w rejonie m. Rudzienko. Będzie posiadała 2 jezdnie po 2 pasy ruchu.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
/ Zarejestruj się
Twój komentarz: