Jaroszewo (Kujawsko-pomorskie)

wszystkie miejscowości
Tutaj znajdzie się mapa miejscowości

Jaroszewo
- ostatnie informacje

  • Nie słabnie zainteresowanie budową drogi S5Poznaliśmy kolejnych wykonawców zainteresowanych budową drogi S5 w województwie kujawsko-pomorskim. Zainteresowanie jest olbrzymie, podobnie jak we wcześniejszym przetargu na odcinki S5.
  • Olbrzymie zainteresowanie budową drogi ekspresowej S5Co najmniej 20 wykonawców jest zainteresowanych budową odcinków drogi ekspresowej S5 w województwie kujawsko-pomorskim. Prace budowlane prowadzone będą w latach 2017 – 2019.
  • W 2019 r. droga ekspresowa S5 w kujawsko-pomorskimDroga ekspresowa S5 jest dla kujawsko-pomorskiego jedną z najważniejszych inwestycji drogowych. S5 skomunikuje zachodnią część województwa z autostradami A1 oraz A2. Według harmonogramu droga ma być gotowa w 2019 roku.
  • Kujawsko-pomorskie: 130 km drogi ekspresowej S5 w przetarguGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Bydgoszczy ogłosiła postępowanie przetargowe na wyłonienie Wykonawców na budowę kolejnych odcinków drogi ekspresowej S5: Aleksandrowo – Tryszczyn ( 14,7 km ); Tryszczyn –…
  • Ruszyły pierwsze przetargi na budowę S5 w kujawsko-pomorskimRozpoczęły się przetargi na budowę drogi ekspresowej S5 w województwkie kujawsko-pomorskim. Drogowcy ogłosili właśnie przetarg na budowę trzech odcinków przyszłej ekspresówki o łącznej długości ponad 70 km. Do połowy października…
zobacz wszystkie