• Facebook - conadrogach

WYZNACZ SWOJĄ TRASĘ

dodaj punkt pośredni

JAK POPRAWNIE WYZNACZYĆ TRASĘ

WYZNACZANIE TRASY NA MAPIE POLSKI

Wyznacz trasę przejazdu pomiędzy dowolnymi miejscowościami w Polsce. Obok danych dostarczonych przez Google Maps przedstawimy Ci wiele ważnych informacji o wybranej trasie: szczegółowy opis trasy, numery dróg i nazwy mijanych miejscowości, stacje paliw na trasie, polecane bary i restauracje, hotele, lokalizacje warsztatów samochodowych i pomocy drogowej w razie awarii, aktualne utrudnienia na głównych drogach, lokalizacje fotoradarów i miejsc niebezpiecznych. Ale po kolei …

Wyznaczanie trasy na mapie Polski
Wyznaczanie trasy krok po kroku.

Znajdziesz wiele serwisów internetowych, które pomagają w wyznaczaniu trasy przejazdu. Wszystkie te serwisy działają w oparciu o system Google Maps, więc w zasadzie wszędzie znajdziesz te same informacje: odległość między wybranymi miastami, czas przejazdu, trasę na mapie samochodowej. My postanowiliśmy dodać „coś” od siebie i połączyliśmy dane z Google z naszą bazą informacji o wszystkich sklasyfikowanych drogach w Polsce.

Wyznaczanie trasy krok po kroku czyli jak dojechać do …

Wpisz nazwy miejscowości, z której wyjedziesz i tej, do której planujesz dojechać. Możesz wpisywać nie tylko nazwy miejscowości, ale również nazwy ulic. Możesz także wpisać miejscowości z innych krajów, ale w takim wypadku szczegółowe informacje o trasie przejazdu przedstawimy tylko dla tego odcinka trasy, jaki będzie przebiegał po terytorium Polski. Wynikiem będzie szczegółowy opis trasy przejazdu. Jeżeli znajdziemy kilka możliwych wariantów przejazdu, przedstawimy Ci trzy najlepsze. W każdym z nich podany będzie szacunkowy czas przejazdu, odległość do przejechania, główne miejscowości i drogi na trasie a także liczba najważniejszych obiektów na danym wariancie jak stacje paliw, restauracje, warsztaty samochodowe, fotoradary. Zaznaczymy, który wariant jest najszybszy, który najdłuższy, który będzie przebiegał po drogach płatnych. Wybierając dany wariant zobaczysz jego dalszy opis.

Trasa na mapie samochodowej

Na mapie pokażemy szczegóły przejazdu – będzie to oczywiście interaktywna mapa Google. Będziesz mógł ją zatem dowolnie powiększać i przesuwać. Pod mapą zamieścimy listę wszystkich kolejno mijanych dróg (rodzaj drogi i jej numer) i miejscowości. Klikając w nazwę miejscowości przejdziesz do strony o tej miejscowości, klikając w nr drogi, przejdziesz do jej opisu. Mamy nadzieję, że to pozwoli Ci jeszcze lepiej zaplanować swoją trasę.

Utrudnienia i ważne miejsca na trasie

Chcemy pomagać w planowaniu podróży, wiemy bowiem, że wielu kierowców chcąc uniknąć niespodzianek sprawdza drogę jeszcze przed wyjazdem. Nawigacja to nie wszystko! Dla każdej wyznaczonej trasy sprawdzimy więc, czy nie występują na niej aktualne utrudnienia. Jeśli zatem na Twojej trasie będzie remont i ruch wahadłowy, będziesz mógł na spokojnie zaplanować objazd i unikniesz stania w korku.

Długa trasa to wiele godzin w podróży. Warto więc zaplanować, gdzie zatankować, a gdzie zatrzymać się na obiad czy kawę. Koniecznie trzeba sprawdzić lokalizacje fotoradarów i miejsc niebezpiecznych – tam noga z gazu! W przypadku awarii samochodu nie będziesz musiał długo szukać pomocy – przedstawimy Ci najbliższe autoryzowane serwisy najważniejszych marek samochodowych oraz służby pomocy drogowej. A jeśli postanowisz odpocząć dłużej, pomożemy w wyborze najbliższego hotelu lub innego miejsca noclegowego.

Nowe drogi

Polska jest w tej chwili największym placem budowy dróg szybkiego ruchu. Z roku na rok powiększa się sieć autostrad i dróg ekspresowych łączących najważniejsze miejscowości w kraju. Coraz więcej miast ma swoje obwodnice. Cały czas trzymamy rękę na pulsie! Każdy nowo oddany odcinek drogi jest przez nas natychmiast wprowadzany do systemu. Dzięki temu masz pewność, że w conadrogach.pl zawsze planujesz najbardziej optymalny przejazd. Dla każdej wyznaczonej trasy zamieścimy dodatkowo najświeższe informacje o budowie czy remontach dróg jakimi pojedziesz.

Szerokiej drogi!

OSTATNIO WYZNACZONE TRASY

Częstochowa - Tarnobrzeg
Częstochowa - Tarnobrzeg

warianty przejazdu: Przez DK78, Przez DK46, Przez DW786

najkrótszy: Przez DK78

odległość: 213 km

czas przejazdu: 3 godz. 12 min

Rybnik - Rzeszów
Rybnik - Rzeszów

warianty przejazdu: Przez A4, Przez DK78 i A4

najkrótszy: Przez A4

odległość: 294 km

czas przejazdu: 2 godz. 50 min

Gdynia - Zamość
Gdynia - Zamość

warianty przejazdu: Przez A1

najkrótszy: Przez A1

odległość: 691 km

czas przejazdu: 7 godz. 20 min

Warszawa - Toruń
Warszawa - Toruń

warianty przejazdu: Przez A2 i A1, Przez DK10, Przez DK62

najkrótszy: Przez DK10

odległość: 212 km

czas przejazdu: 3 godz. 0 min

Radom - Wrocław
Radom - Wrocław

warianty przejazdu: Przez S8, Przez DK12 i S8, Przez A2 i S8

najkrótszy: Przez DK12 i S8

odległość: 341 km

czas przejazdu: 4 godz. 4 min

Suwałki - Ostróda
Suwałki - Ostróda

warianty przejazdu: Przez DK16, Przez DW653 i DK16, Przez DK58

najkrótszy: Przez DK16

odległość: 237 km

czas przejazdu: 3 godz. 39 min

Opole - Lipno
Opole - Lipno

warianty przejazdu: Przez S8 i A1, Przez A1

najkrótszy: Przez A1

odległość: 355 km

czas przejazdu: 4 godz. 16 min

Piaski - Świebodzice
Piaski - Świebodzice

warianty przejazdu: Przez A1 i S8, Przez A1, Przez A1 i DK15

najkrótszy: Przez A1

odległość: 580 km

czas przejazdu: 7 godz. 17 min

Pasłęk - Sieradz
Pasłęk - Sieradz

warianty przejazdu: Przez A1, Przez S7, Przez S7 i DK60

najkrótszy: Przez S7

odległość: 402 km

czas przejazdu: 4 godz. 29 min

Bydgoszcz - Olsztyn
Bydgoszcz - Olsztyn

warianty przejazdu: Przez DK16, Przez DK15, Przez DW544

najkrótszy: Przez DK16

odległość: 217 km

czas przejazdu: 3 godz. 21 min