• Facebook - conadrogach

WYZNACZ SWOJĄ TRASĘ

dodaj punkt pośredni

JAK POPRAWNIE WYZNACZYĆ TRASĘ

WYZNACZANIE TRASY NA MAPIE POLSKI

Wyznacz trasę przejazdu pomiędzy dowolnymi miejscowościami w Polsce. Obok danych dostarczonych przez Google Maps przedstawimy Ci wiele ważnych informacji o wybranej trasie: szczegółowy opis trasy, numery dróg i nazwy mijanych miejscowości, stacje paliw na trasie, polecane bary i restauracje, hotele, lokalizacje warsztatów samochodowych i pomocy drogowej w razie awarii, aktualne utrudnienia na głównych drogach, lokalizacje fotoradarów i miejsc niebezpiecznych. Ale po kolei …

Wyznaczanie trasy na mapie Polski
Wyznaczanie trasy krok po kroku.

Znajdziesz wiele serwisów internetowych, które pomagają w wyznaczaniu trasy przejazdu. Wszystkie te serwisy działają w oparciu o system Google Maps, więc w zasadzie wszędzie znajdziesz te same informacje: odległość między wybranymi miastami, czas przejazdu, trasę na mapie samochodowej. My postanowiliśmy dodać „coś” od siebie i połączyliśmy dane z Google z naszą bazą informacji o wszystkich sklasyfikowanych drogach w Polsce.

Wyznaczanie trasy krok po kroku czyli jak dojechać do …

Wpisz nazwy miejscowości, z której wyjedziesz i tej, do której planujesz dojechać. Możesz wpisywać nie tylko nazwy miejscowości, ale również nazwy ulic. Możesz także wpisać miejscowości z innych krajów, ale w takim wypadku szczegółowe informacje o trasie przejazdu przedstawimy tylko dla tego odcinka trasy, jaki będzie przebiegał po terytorium Polski. Wynikiem będzie szczegółowy opis trasy przejazdu. Jeżeli znajdziemy kilka możliwych wariantów przejazdu, przedstawimy Ci trzy najlepsze. W każdym z nich podany będzie szacunkowy czas przejazdu, odległość do przejechania, główne miejscowości i drogi na trasie a także liczba najważniejszych obiektów na danym wariancie jak stacje paliw, restauracje, warsztaty samochodowe, fotoradary. Zaznaczymy, który wariant jest najszybszy, który najdłuższy, który będzie przebiegał po drogach płatnych. Wybierając dany wariant zobaczysz jego dalszy opis.

Trasa na mapie samochodowej

Na mapie pokażemy szczegóły przejazdu – będzie to oczywiście interaktywna mapa Google. Będziesz mógł ją zatem dowolnie powiększać i przesuwać. Pod mapą zamieścimy listę wszystkich kolejno mijanych dróg (rodzaj drogi i jej numer) i miejscowości. Klikając w nazwę miejscowości przejdziesz do strony o tej miejscowości, klikając w nr drogi, przejdziesz do jej opisu. Mamy nadzieję, że to pozwoli Ci jeszcze lepiej zaplanować swoją trasę.

Utrudnienia i ważne miejsca na trasie

Chcemy pomagać w planowaniu podróży, wiemy bowiem, że wielu kierowców chcąc uniknąć niespodzianek sprawdza drogę jeszcze przed wyjazdem. Nawigacja to nie wszystko! Dla każdej wyznaczonej trasy sprawdzimy więc, czy nie występują na niej aktualne utrudnienia. Jeśli zatem na Twojej trasie będzie remont i ruch wahadłowy, będziesz mógł na spokojnie zaplanować objazd i unikniesz stania w korku.

Długa trasa to wiele godzin w podróży. Warto więc zaplanować, gdzie zatankować, a gdzie zatrzymać się na obiad czy kawę. Koniecznie trzeba sprawdzić lokalizacje fotoradarów i miejsc niebezpiecznych – tam noga z gazu! W przypadku awarii samochodu nie będziesz musiał długo szukać pomocy – przedstawimy Ci najbliższe autoryzowane serwisy najważniejszych marek samochodowych oraz służby pomocy drogowej. A jeśli postanowisz odpocząć dłużej, pomożemy w wyborze najbliższego hotelu lub innego miejsca noclegowego.

Nowe drogi

Polska jest w tej chwili największym placem budowy dróg szybkiego ruchu. Z roku na rok powiększa się sieć autostrad i dróg ekspresowych łączących najważniejsze miejscowości w kraju. Coraz więcej miast ma swoje obwodnice. Cały czas trzymamy rękę na pulsie! Każdy nowo oddany odcinek drogi jest przez nas natychmiast wprowadzany do systemu. Dzięki temu masz pewność, że w conadrogach.pl zawsze planujesz najbardziej optymalny przejazd. Dla każdej wyznaczonej trasy zamieścimy dodatkowo najświeższe informacje o budowie czy remontach dróg jakimi pojedziesz.

Szerokiej drogi!

OSTATNIO WYZNACZONE TRASY

Dąbrowa Górnicza - Bydgoszcz
Dąbrowa Górnicza - Bydgoszcz

warianty przejazdu: Przez DK1 i A1, Przez DK1 i A2, Przez A4

najkrótszy: Przez DK1 i A1

odległość: 393 km

czas przejazdu: 4 godz. 4 min

Żory - Nysa
Żory - Nysa

warianty przejazdu: Przez A4, Przez A4 i DW407, Przez DK40

najkrótszy: Przez DK40

odległość: 153 km

czas przejazdu: 2 godz. 9 min

Olsztyn - Szczecin
Olsztyn - Szczecin

warianty przejazdu: Przez DK22, Przez DK10

najkrótszy: Przez DK22

odległość: 485 km

czas przejazdu: 6 godz. 38 min

Elbląg - Bolesławiec
Elbląg - Bolesławiec

warianty przejazdu: Przez A1 i S8, Przez A1, Przez A1 i DK15

najkrótszy: Przez A1 i DK15

odległość: 525 km

czas przejazdu: 7 godz. 8 min

Goleniów - Głogów
Goleniów - Głogów

warianty przejazdu: Przez S3, Przez S3 i A2, Przez DK10 i S3

najkrótszy: Przez S3

odległość: 284 km

czas przejazdu: 2 godz. 59 min

Piaski - Piotrków Trybunalski
Piaski - Piotrków Trybunalski

warianty przejazdu: Przez S12 i DK12, Przez S12, Przez S12 i DK48

najkrótszy: Przez S12 i DK12

odległość: 254 km

czas przejazdu: 3 godz. 23 min

Ostróda - Częstochowa
Ostróda - Częstochowa

warianty przejazdu: Przez DK15 i A1, Przez DK1, Przez A1

najkrótszy: Przez DK1

odległość: 397 km

czas przejazdu: 4 godz. 33 min

Żory - Ciechanów
Żory - Ciechanów

warianty przejazdu: Przez DK1 i A1, Przez A4 i S8

najkrótszy: Przez DK1 i A1

odległość: 413 km

czas przejazdu: 4 godz. 43 min

Kielce - Bytom
Kielce - Bytom

warianty przejazdu: Przez DK78, Przez DK7, Przez DW786 i DK78

najkrótszy: Przez DK78

odległość: 158 km

czas przejazdu: 2 godz. 28 min

Gorzów Wielkopolski - Pszczyna
Gorzów Wielkopolski - Pszczyna

warianty przejazdu: Przez A4, Przez A2, Przez DK5 i A4

najkrótszy: Przez A4

odległość: 513 km

czas przejazdu: 5 godz. 13 min