• Facebook - conadrogach

WYZNACZ SWOJĄ TRASĘ

dodaj punkt pośredni

JAK POPRAWNIE WYZNACZYĆ TRASĘ

WYZNACZANIE TRASY NA MAPIE POLSKI

Wyznacz trasę przejazdu pomiędzy dowolnymi miejscowościami w Polsce. Obok danych dostarczonych przez Google Maps przedstawimy Ci wiele ważnych informacji o wybranej trasie: szczegółowy opis trasy, numery dróg i nazwy mijanych miejscowości, stacje paliw na trasie, polecane bary i restauracje, hotele, lokalizacje warsztatów samochodowych i pomocy drogowej w razie awarii, aktualne utrudnienia na głównych drogach, lokalizacje fotoradarów i miejsc niebezpiecznych. Ale po kolei …

Wyznaczanie trasy na mapie Polski
Wyznaczanie trasy krok po kroku.

Znajdziesz wiele serwisów internetowych, które pomagają w wyznaczaniu trasy przejazdu. Wszystkie te serwisy działają w oparciu o system Google Maps, więc w zasadzie wszędzie znajdziesz te same informacje: odległość między wybranymi miastami, czas przejazdu, trasę na mapie samochodowej. My postanowiliśmy dodać „coś” od siebie i połączyliśmy dane z Google z naszą bazą informacji o wszystkich sklasyfikowanych drogach w Polsce.

Wyznaczanie trasy krok po kroku czyli jak dojechać do …

Wpisz nazwy miejscowości, z której wyjedziesz i tej, do której planujesz dojechać. Możesz wpisywać nie tylko nazwy miejscowości, ale również nazwy ulic. Możesz także wpisać miejscowości z innych krajów, ale w takim wypadku szczegółowe informacje o trasie przejazdu przedstawimy tylko dla tego odcinka trasy, jaki będzie przebiegał po terytorium Polski. Wynikiem będzie szczegółowy opis trasy przejazdu. Jeżeli znajdziemy kilka możliwych wariantów przejazdu, przedstawimy Ci trzy najlepsze. W każdym z nich podany będzie szacunkowy czas przejazdu, odległość do przejechania, główne miejscowości i drogi na trasie a także liczba najważniejszych obiektów na danym wariancie jak stacje paliw, restauracje, warsztaty samochodowe, fotoradary. Zaznaczymy, który wariant jest najszybszy, który najdłuższy, który będzie przebiegał po drogach płatnych. Wybierając dany wariant zobaczysz jego dalszy opis.

Trasa na mapie samochodowej

Na mapie pokażemy szczegóły przejazdu – będzie to oczywiście interaktywna mapa Google. Będziesz mógł ją zatem dowolnie powiększać i przesuwać. Pod mapą zamieścimy listę wszystkich kolejno mijanych dróg (rodzaj drogi i jej numer) i miejscowości. Klikając w nazwę miejscowości przejdziesz do strony o tej miejscowości, klikając w nr drogi, przejdziesz do jej opisu. Mamy nadzieję, że to pozwoli Ci jeszcze lepiej zaplanować swoją trasę.

Utrudnienia i ważne miejsca na trasie

Chcemy pomagać w planowaniu podróży, wiemy bowiem, że wielu kierowców chcąc uniknąć niespodzianek sprawdza drogę jeszcze przed wyjazdem. Nawigacja to nie wszystko! Dla każdej wyznaczonej trasy sprawdzimy więc, czy nie występują na niej aktualne utrudnienia. Jeśli zatem na Twojej trasie będzie remont i ruch wahadłowy, będziesz mógł na spokojnie zaplanować objazd i unikniesz stania w korku.

Długa trasa to wiele godzin w podróży. Warto więc zaplanować, gdzie zatankować, a gdzie zatrzymać się na obiad czy kawę. Koniecznie trzeba sprawdzić lokalizacje fotoradarów i miejsc niebezpiecznych – tam noga z gazu! W przypadku awarii samochodu nie będziesz musiał długo szukać pomocy – przedstawimy Ci najbliższe autoryzowane serwisy najważniejszych marek samochodowych oraz służby pomocy drogowej. A jeśli postanowisz odpocząć dłużej, pomożemy w wyborze najbliższego hotelu lub innego miejsca noclegowego.

Nowe drogi

Polska jest w tej chwili największym placem budowy dróg szybkiego ruchu. Z roku na rok powiększa się sieć autostrad i dróg ekspresowych łączących najważniejsze miejscowości w kraju. Coraz więcej miast ma swoje obwodnice. Cały czas trzymamy rękę na pulsie! Każdy nowo oddany odcinek drogi jest przez nas natychmiast wprowadzany do systemu. Dzięki temu masz pewność, że w conadrogach.pl zawsze planujesz najbardziej optymalny przejazd. Dla każdej wyznaczonej trasy zamieścimy dodatkowo najświeższe informacje o budowie czy remontach dróg jakimi pojedziesz.

Szerokiej drogi!

OSTATNIO WYZNACZONE TRASY

Konin - Góra Kalwaria
Konin - Góra Kalwaria

warianty przejazdu: Przez A2, Przez A2 i DW725, Przez DK92 i A2

najkrótszy: Przez A2 i DW725

odległość: 236 km

czas przejazdu: 2 godz. 58 min

Gliwice - Dąbrowa Górnicza
Gliwice - Dąbrowa Górnicza

warianty przejazdu: Przez DW902, Przez A4, Przez A4 i S1

najkrótszy: Przez DW902

odległość: 43,1 km

czas przejazdu: 34 min

Białystok - Olsztyn
Białystok - Olsztyn

warianty przejazdu: Przez DK53, Przez DK63, Przez DK65

najkrótszy: Przez DK53

odległość: 225 km

czas przejazdu: 3 godz. 20 min

Ostróda - Drezdenko
Ostróda - Drezdenko

warianty przejazdu: Przez DK16, Przez DK15 i DK10, Przez DK15

najkrótszy: Przez DK16

odległość: 344 km

czas przejazdu: 5 godz. 7 min

Września - Warszawa
Września - Warszawa

warianty przejazdu: Przez A2, Przez A2 i S8, Przez A2 i DK62

najkrótszy: Przez A2

odległość: 267 km

czas przejazdu: 2 godz. 34 min

Włocławek - Gdynia
Włocławek - Gdynia

warianty przejazdu: Przez A1

najkrótszy: Przez A1

odległość: 243 km

czas przejazdu: 2 godz. 15 min

Gdynia - Łomża
Gdynia - Łomża

warianty przejazdu: Przez S7, Przez DK7 i S7, Przez A1

najkrótszy: Przez S7

odległość: 353 km

czas przejazdu: 4 godz. 25 min

Rzgów - Gniezno
Rzgów - Gniezno

warianty przejazdu: Przez A2, Przez DW473 i A2, Przez A1 i DK62

najkrótszy: Przez DW473 i A2

odległość: 217 km

czas przejazdu: 2 godz. 36 min

Bytom - Wrocław
Bytom - Wrocław

warianty przejazdu: Przez A4

najkrótszy: Przez A4

odległość: 181 km

czas przejazdu: 2 godz. 1 min

Goleniów - Góra Kalwaria
Goleniów - Góra Kalwaria

warianty przejazdu: Przez S3 i A2, Przez DK10

najkrótszy: Przez DK10

odległość: 601 km

czas przejazdu: 6 godz. 56 min