1. Strona główna
  2. Informacje
  3. Budowa S7. Utrudnienia w okolicach Chęcin i Wodzisławia

Budowa S7. Utrudnienia w okolicach Chęcin i Wodzisławia

  1. conadrogach.pl
  2. GDDKiA
  3. 2016-06-30
Budowa S7. Utrudnienia w okolicach Chęcin i Wodzisławia
W związku z budową drogi ekspresowej S7 zmieni się organizacja ruchu w w okolicach Chęcin i Wodzisławia. Kierowców czekają objazdy. Zdjęcia: GDDKiA
Szykują się kolejne zmiany organizacji ruchu w związku z budową drogi ekspresowej S7 na odcinkach Chęciny – Jędrzejów oraz Jędrzejów – granica województwa świętokrzyskiego z małopolskim.

W związku z budową wiaduktu na odcinku drogi ekspresowej S7 Chęciny – Jędrzejów od 1 lipca (piątek) planowane jest zamknięcie fragmentu drogi gminnej o długości około 400 metrów Starochęciny – Podzamcze. Oznakowany objazd poprowadzony zostanie drogą powiatową nr 0377T przez Podzamcze i Wrzosy.

Również na odcinku Jędrzejów – granica województwa zmieni się organizacja ruchu w związku z budową mostu w ciągu przyszłej drogi ekspresowej S7 w Wodzisławiu. Tymczasowo udostępniony zostanie dla ruchu w obie strony 300-metrowy fragment nowej prawej jezdni przyszłej drogi ekspresowej, na który kierowcy zjeżdżać będą bezpośrednio z tymczasowego objazdu istniejącej drogi nr 7. Zmiana organizacji ruchu planowana jest od 4 lipca 2016.

Podziel się:
AKTUALNOŚCI
ZOBACZ PODOBNE
Zobacz również Utrudnienia na drodze S7 Jak dojadę - Chęciny Jak dojadę - Wodzisław