Jeździmy z ograniczeniami na A4 Legnica - Wrocław
Obowiązuje ograniczenie prędkości na dolnośląskiej autostradzie A4, pomiędzy węzłami Wądroże Wielkie i Budziszów. Mapa: GDDKIA

Obowiązuje ograniczenie prędkości na autostradzie A4 pomiędzy Legnicą, a Wrocławiem. Powodem zmiany limitu prędkości jest uszkodzona nawierzchnia. Na dolnośląskiej A4-ce często dochodzi do wypadków, a kierowcy ze względu na ograniczoną przepustowość trasy często stoją w korkach.

W ostatnich dniach wprowadzono tymczasową zmianę organizacji ruchu na autostradzie A4, pomiędzy węzłami Wądroże Wielkie i Budziszów. Na jezdni południowej autostrady A4, w kierunku Wrocławia, od km 110+050 do km 110+800 obowiązuje ograniczenie prędkości do 80 km/h.

Powodem tymczasowej zmiany organizacji ruchu jest uszkodzona nawierzchnia.

- Utrudnienia będą obowiązywały do czasu wystąpienia odpowiednich warunków atmosferycznych, które pozwolą na wykonanie stosownych napraw – poinformował wrocławski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Trudną sytuację na dolnośląskim odcinku autostrady A4 zmieni dopiero jej gruntowna rozbudowa. GDDKIA w tym roku podpisze umowę z wykonawcą prac koncepcyjnych. Dopiero po analizach dowiemy się czy odcinek A4-ki z Wrocławia zostanie rozbudowany czy może powstanie nowa autostrada.

Znamy oferty na opracowanie koncepcji A4 Wrocław - Krzyżowa

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: