• Facebook - conadrogach
Wykonawca przebudowy DW392 otworzył dojazd do Czarnej Góry
Remont drogi wojewódzkiej nr 392 prowadzącej do Czarnej Góry. Wykonawca udostępnił czasowo drogę dla turystów-narciarzy. Zdjęcia: DSDIK

Kierowcy mogą dojechać do Czarnej Góry zamkniętym dotychczas odcinkiem drogi wojewódzkiej nr 392. Na okres zimowy wykonawca umożliwił przejazd pojazdów remontowanym odcinkiem drogi od Idzikowa do Czarnej Góry.

Pozwoli to kierowcom, miłośnikom narciarstwa i sportów zimowych na sprawny dojazd do ośrodka narciarskiego w Czarnej Górze i to zarówno od strony Stronia Śląskiego jak i Bystrzycy Kłodzkiej. Na udostępnionym odcinku drogi wojewódzkiej nr 392 obowiązywać będzie jeden kierunek ruchu. Powrót z Czarnej Góry będzie możliwy wyłącznie przez Stronie Śląskie.

Remont DW392. Pojedziemy szybciej i bezpieczniej na narty do Czarnej Góry

Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 392 między Stroniem Śląskim a Idzikowem ma zapewnić bezpieczny i płynny przejazd użytkownikom dróg a także poprawić dostępność komunikacyjną atrakcji Ziemi Kłodzkiej.

Droga wojewódzka nr 392 ma około 43 km długości. Trasa łączy Żelazno i Bystrzycę Kłodzką w województwie dolnośląskim. Droga biegnie przez miejscowości Ołdrzychowice Kłodzkie, Trzebieszowice, Lądek-Zdrój, Stronie Śląskie, Pławnica i zapewnia dojazd m.in. do ośrodka narciarskiego w Czarnej Górze.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: