Mapa drogi ekspresowej S12 Piotrków Tryb. - Radom - Lublin - Dorohusk
Mapa przebiegu drogi ekspresowej S12 łączącej woj. łódzkie, mazowieckie i lubelskie. Mapa: GDDKIA

Obecnie w użytkowaniu są jedynie krótkie odcinki drogi ekspresowej S12 - będące obwodnicami miast. Są to obwodnica Opoczna, część obwodnicy Puław i obwodnica Lublina (tu jednak przebieg S12 pokrywa się z przebiegiem dróg S17 i S19). Docelowo S12 połączy ze sobą trzy województwa: łódzkie, mazowieckie i lubelskie. Mapa przedstawia orientacyjny przebieg planowanej trasy.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

Jacek
2019-04-22 20:14
Obwodnica Opoczna nie jest drogą ekspresową. Sensowna była by analiza czy droga S12 powinna łaczyć si z A1 pod Piotrkowem. Może lepsza alternatywą byłoby połączenie s12 i s74 z węzłem Łódź Południe przez Tomaszów Mazowiecki
S12
2019-04-05 14:52
Przekaż, podaj dalej ten wpis: Popierajmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obwodnicą skomunikuje to dobrze region. Odciąży drogę przez Majków, Gomulin, Woźniki, Mzurki, na której już robią się drobne korki i jazda tą drogą staje się uciążliwa. Pozwoli pozyskać w okolicach Woli Rokszyckiej nowe tereny pod inwestycje http://oi65.tinypic.com/122zszr.jpg Walczmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przedłużona do Tomaszowa Mazowieckiego.

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: