ZŁOTORYJA - MAPA SAMOCHODOWA

ZŁOTORYJA - NA MAPIE

Złotoryja położona jest w południowo-zachodniej części kraju w woj. dolnośląskim. Miasto zlokalizowane jest w sąsiedztwie autostrady A4 łączącej kraje Unii Europejskiej z krajami rynku wschodniego oraz w sąsiedztwie przyszłej drogi ekspresowej S3 (na odcinku Lubawka – Legnica). Układ komunikacyjny miasta tworzą drogi wojewódzkie nr 364, 363 oraz 328.

Drogi w Złotoryi

Droga wojewódzka nr 328 łączy Nowe Miasteczko z Marciszowem przez Przemków, Chocianów, Złotoryję, Świerzawę oraz Wojcieszów. Przy Chojnowie łączy się z droga krajową nr 94, natomiast ma węźle Chojnów przecina autostradę A4 (międzynarodowa trasa E40). Droga wojewódzka nr 363 łączy miejscowości Bolesławiec – Złotoryja – Jawor – Jenków. Jest to trasa o znaczeniu regionalnym. Z kolei droga nr 364 spina Legnicę przez Złotoryję z Gryfowem Śląskim. Droga rozpoczyna się na skrzyżowaniu z DK94 w Legnicy, przebiega nad autostradą A4 przez węzeł Złotoryja. W Złotoryi przechodzi ona nad rzeką Kaczawą i przejazdem kolejowym z rogatkami. W Złotoryi łączy się ona z DW328 i DW363 co powoduje, że na odcinku miejskim i prowadzącym do Legnicy jest ona ważnym szlakiem komunikacyjnym na odcinku Jelenia Góra – Złotoryja.

ZŁOTORYJA - AKTUALNA MAPA DRÓG

Poniżej prezentujemy mapę samochodową miejscowości Złotoryja. Na interaktywną mapę Google naniesione zostały przebiegi najważniejszych dróg w miejscowości i najbliższej okolicy. Kolorem zielonym oznaczono przebieg gotowych odcinków autostrad. Kolorem niebieskim oznaczono drogi ekspresowe. Kolorem czerwonym oznaczone zostały drogi krajowe, a pomarańczowym drogi wojewódzkie. Na mapie samochodowej prezentujemy zatem cały istniejący system drogowy miejscowości Złotoryja. Autostrady i drogi ekspresowe tworzą w Polsce sieć dróg szybkiego ruchu, która rozrasta się z roku na rok. Linią przerywaną zaznaczono te odcinki tych ważnych dróg, które są w budowie, a kropkami odcinki planowane. Zwracamy uwagę na to, że wszystkie zamieszczone na mapie przebiegi mają charakter wyłącznie orientacyjny i nie należy ich traktować jako rzeczywiste przebiegi dróg, zwłaszcza dróg planowanych, bowiem w dużym powiększeniu mapy mogą wystąpić znaczące różnice pomiędzy przebiegiem faktycznie planowanym, a tym zamieszczonym na mapie.

autostrada
droga ekspresowa
droga krajowa
droga wojewódzka
zobacz aktywną mapę

ZŁOTORYJA - WAŻNE MIEJSCA NA DROGACH

W miejscowości Złotoryja znaleziono obiekty:

ZŁOTORYJA - GŁÓWNE DROGI i ULICE

A4

Autostrada A4
granica państwa (Niemcy) - Jędrzychowice - Zgorzelec - Bolesławiec - Legnica - Wrocław - Prądy - Krapkowice - Gliwice - Ruda Śląska - Chorzów - Katowice - Mysłowice - Jaworzno - Chrzanów - Trzebinia - Kraków - Wieliczka - Szarów - Bochnia - Brzesko - Tarnów - Dębica - Rzeszów - Łańcut - Jarosław - Korczowa - granica państwa (Ukraina)

328

Droga wojewódzka 328
Nowe Miasteczko - Przemków - Chocianów - Chojnów - Złotoryja - Świerzawa - Wojcieszów - Marciszów

363

Droga wojewódzka 363
Bolesławiec - Złotoryja - Jawor - Jenków

364

Droga wojewódzka 364
Gryfów Śląski - Lwówek Śląski - Złotoryja - Legnica

ZŁOTORYJA - INFORMACJE O BUDOWIE I REMONTACH DRÓG

Więcej o drogach w miejscowości Złotoryja:
POWIĄZANE Z MIEJSCOWOŚCIĄ ZŁOTORYJA
obwodnica Złotoryi

POPULARNE W CONADROGACH.PL