• Facebook - conadrogach
Warszawa: Otwarcie Czwartaków, zamknięcie Marsa
Przebudowa Marsa i Żołnierskiej w Warszawie - nowe zmiany w ruchu i utrudnienia. Zdjęcia: ZMID Warszawa

Zmiany w ruchu w Warszawie w okolicach dróg wojewódzkich nr 631 i 637 tj. ul. Marsa i Żołnierskiej. 7 kwietnia ok. godz. 20 nowo wybudowane fragmenty ul. Czwartaków i jezdnie boczne ul. Żołnierskiej będą udostępnione do ruchu. Zamknięta natomiast zostanie jezdnia główna ul. Żołnierskiej, gdzie rozpocznie się budowa wiaduktu.

W związku z budowa wiaduktu na skrzyżowaniu nie będzie relacji lewoskrętnych. Aby skręcić z ul. Czwartaków w kierunku centrum, można będzie skorzystać z zawrotki znajdującej się po północnej stronie skrzyżowania. Natomiast skręt w lewo z ul. Żołnierskiej w Czwartaków będzie możliwy poprzez objazd ul. Strażacką. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do maja 2018 r.

Po otwarciu ul. Czwartaków wykonawca rozpocznie przebudowę wschodniego wlotu ul. Marsa (od strony Rembertowa), co będzie wiązało się z ograniczeniami w ruchu. 8 kwietnia ok. godz. 1.00 zostanie wyłączona z ruchu jezdnia ul. Marsa w kierunku centrum. Objazd poprowadzony zostanie ul. Strażacką. Utrzymany zostanie ruch w kierunku Rembertowa oraz pozostałe relacje na skrzyżowaniu z ul. Żołnierską. Taka organizacja będzie obowiązywała do 2 maja 2017 r.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
/ Zarejestruj się
Twój komentarz: