Serwis www.conadrogach.pl jest zbiorem szczegółowych informacji o wszystkich drogach w Polsce: autostradach, drogach ekspresowych, drogach krajowych i drogach wojewódzkich. Każda skategoryzowana droga w kraju posiada osobną stronę internetową, na której zamieszczone są stale aktualizowane: informacje o przebiegu drogi, mapy drogi, najważniejsze informacje związane z drogą oraz aktualności - bieżące wiadomości, relacje z placu budowy czy remontu, informacje o utrudnieniach, galerie zdjęć z realizowanych inwestycji drogowych.

Przebieg każdej drogi został szczegółowo opisany na mapach – interaktywnej mapie internetowej i mapkach graficznych oraz w tabeli, w której zamieszczono nazwy miejscowości, przez które dana droga przebiega i połączenia komunikacyjne z innymi drogami.

Informacje prezentowane w serwisie www.conadrogach.pl zostały ponadto pogrupowane wg głównych sekcji tematycznych: informacje o autostradach, drogach ekspresowych, krajowych i wojewódzkich, informacje o drogach w wybranym województwie czy miejscowości, galerie zdjęć i mapy dróg.

W serwisie www.conadrogach.pl znajdziesz zawsze aktualne informacje o wszystkich drogach w Polsce!