WYZNACZ SWOJĄ TRASĘ

dodaj punkt pośredni

JAK POPRAWNIE WYZNACZYĆ TRASĘ

WYZNACZANIE TRASY NA MAPIE POLSKI

Wyznacz trasę przejazdu pomiędzy dowolnymi miejscowościami w Polsce. Obok danych dostarczonych przez Google Maps przedstawimy Ci wiele ważnych informacji o wybranej trasie: szczegółowy opis trasy, numery dróg i nazwy mijanych miejscowości, stacje paliw na trasie, polecane bary i restauracje, hotele, lokalizacje warsztatów samochodowych i pomocy drogowej w razie awarii, aktualne utrudnienia na głównych drogach, lokalizacje fotoradarów i miejsc niebezpiecznych. Ale po kolei …

Wyznaczanie trasy na mapie Polski
Wyznaczanie trasy krok po kroku.

Znajdziesz wiele serwisów internetowych, które pomagają w wyznaczaniu trasy przejazdu. Wszystkie te serwisy działają w oparciu o system Google Maps, więc w zasadzie wszędzie znajdziesz te same informacje: odległość między wybranymi miastami, czas przejazdu, trasę na mapie samochodowej. My postanowiliśmy dodać „coś” od siebie i połączyliśmy dane z Google z naszą bazą informacji o wszystkich sklasyfikowanych drogach w Polsce.

Wyznaczanie trasy krok po kroku czyli jak dojechać do …

Wpisz nazwy miejscowości, z której wyjedziesz i tej, do której planujesz dojechać. Możesz wpisywać nie tylko nazwy miejscowości, ale również nazwy ulic. Możesz także wpisać miejscowości z innych krajów, ale w takim wypadku szczegółowe informacje o trasie przejazdu przedstawimy tylko dla tego odcinka trasy, jaki będzie przebiegał po terytorium Polski. Wynikiem będzie szczegółowy opis trasy przejazdu. Jeżeli znajdziemy kilka możliwych wariantów przejazdu, przedstawimy Ci trzy najlepsze. W każdym z nich podany będzie szacunkowy czas przejazdu, odległość do przejechania, główne miejscowości i drogi na trasie a także liczba najważniejszych obiektów na danym wariancie jak stacje paliw, restauracje, warsztaty samochodowe, fotoradary. Zaznaczymy, który wariant jest najszybszy, który najdłuższy, który będzie przebiegał po drogach płatnych. Wybierając dany wariant zobaczysz jego dalszy opis.

Trasa na mapie samochodowej

Na mapie pokażemy szczegóły przejazdu – będzie to oczywiście interaktywna mapa Google. Będziesz mógł ją zatem dowolnie powiększać i przesuwać. Pod mapą zamieścimy listę wszystkich kolejno mijanych dróg (rodzaj drogi i jej numer) i miejscowości. Klikając w nazwę miejscowości przejdziesz do strony o tej miejscowości, klikając w nr drogi, przejdziesz do jej opisu. Mamy nadzieję, że to pozwoli Ci jeszcze lepiej zaplanować swoją trasę.

Utrudnienia i ważne miejsca na trasie

Chcemy pomagać w planowaniu podróży, wiemy bowiem, że wielu kierowców chcąc uniknąć niespodzianek sprawdza drogę jeszcze przed wyjazdem. Nawigacja to nie wszystko! Dla każdej wyznaczonej trasy sprawdzimy więc, czy nie występują na niej aktualne utrudnienia. Jeśli zatem na Twojej trasie będzie remont i ruch wahadłowy, będziesz mógł na spokojnie zaplanować objazd i unikniesz stania w korku.

Długa trasa to wiele godzin w podróży. Warto więc zaplanować, gdzie zatankować, a gdzie zatrzymać się na obiad czy kawę. Koniecznie trzeba sprawdzić lokalizacje fotoradarów i miejsc niebezpiecznych – tam noga z gazu! W przypadku awarii samochodu nie będziesz musiał długo szukać pomocy – przedstawimy Ci najbliższe autoryzowane serwisy najważniejszych marek samochodowych oraz służby pomocy drogowej. A jeśli postanowisz odpocząć dłużej, pomożemy w wyborze najbliższego hotelu lub innego miejsca noclegowego.

Nowe drogi

Polska jest w tej chwili największym placem budowy dróg szybkiego ruchu. Z roku na rok powiększa się sieć autostrad i dróg ekspresowych łączących najważniejsze miejscowości w kraju. Coraz więcej miast ma swoje obwodnice. Cały czas trzymamy rękę na pulsie! Każdy nowo oddany odcinek drogi jest przez nas natychmiast wprowadzany do systemu. Dzięki temu masz pewność, że w conadrogach.pl zawsze planujesz najbardziej optymalny przejazd. Dla każdej wyznaczonej trasy zamieścimy dodatkowo najświeższe informacje o budowie czy remontach dróg jakimi pojedziesz.

Szerokiej drogi!

OSTATNIO WYZNACZONE TRASY

Bielsko-Biała - Lublin
Bielsko-Biała - Lublin

warianty przejazdu: Przez A4 i DK19, Przez DW747, Przez DK78 i DW747

najkrótszy: Przez DK78 i DW747

odległość: 392 km

czas przejazdu: 5 godz. 21 min

Głogów - Opole
Głogów - Opole

warianty przejazdu: Przez A4, Przez S5 i A4, Przez S5

najkrótszy: Przez A4

odległość: 212 km

czas przejazdu: 2 godz. 33 min

Konin - Toruń
Konin - Toruń

warianty przejazdu: Przez DK25 i DK15, Przez DW266, Przez DW267

najkrótszy: Przez DK25 i DK15

odległość: 112 km

czas przejazdu: 1 godz. 42 min

Kraków - Kwidzyn
Kraków - Kwidzyn

warianty przejazdu: Przez DK1 i A1, Przez A1, Przez S7 i A1

najkrótszy: Przez A1

odległość: 497 km

czas przejazdu: 5 godz. 44 min

Goleniów - Gniew
Goleniów - Gniew

warianty przejazdu: Przez DK22, Przez DW152 i DK22, Przez DK10 i DK22

najkrótszy: Przez DW152 i DK22

odległość: 320 km

czas przejazdu: 4 godz. 40 min

Bielsko-Biała - Kielce
Bielsko-Biała - Kielce

warianty przejazdu: Przez DK1, Przez DK78, Przez DK7

najkrótszy: Przez DK78

odległość: 210 km

czas przejazdu: 3 godz. 5 min

Zamość - Pszczyna
Zamość - Pszczyna

warianty przejazdu: Przez A4, Przez DK74 i A4

najkrótszy: Przez A4

odległość: 408 km

czas przejazdu: 4 godz. 22 min

Pabianice - Mikołów
Pabianice - Mikołów

warianty przejazdu: Przez DK1, Przez S8, Przez S8 i DK45

najkrótszy: Przez DK1

odległość: 215 km

czas przejazdu: 2 godz. 34 min

Ostróda - Łuków
Ostróda - Łuków

warianty przejazdu: Przez S7, Przez S7 i DW627, Przez S7 i DK7

najkrótszy: Przez S7

odległość: 300 km

czas przejazdu: 4 godz. 9 min

Lublin - Bielsko-Biała
Lublin - Bielsko-Biała

warianty przejazdu: Przez DK19 i A4, Przez S7, Przez DK74

najkrótszy: Przez DK74

odległość: 398 km

czas przejazdu: 5 godz. 25 min

POPULARNE W CONADROGACH.PL