WYZNACZ SWOJĄ TRASĘ

dodaj punkt pośredni

JAK POPRAWNIE WYZNACZYĆ TRASĘ

WYZNACZANIE TRASY NA MAPIE POLSKI

Wyznacz trasę przejazdu pomiędzy dowolnymi miejscowościami w Polsce. Obok danych dostarczonych przez Google Maps przedstawimy Ci wiele ważnych informacji o wybranej trasie: szczegółowy opis trasy, numery dróg i nazwy mijanych miejscowości, stacje paliw na trasie, polecane bary i restauracje, hotele, lokalizacje warsztatów samochodowych i pomocy drogowej w razie awarii, aktualne utrudnienia na głównych drogach, lokalizacje fotoradarów i miejsc niebezpiecznych. Ale po kolei …

Wyznaczanie trasy na mapie Polski
Wyznaczanie trasy krok po kroku.

Znajdziesz wiele serwisów internetowych, które pomagają w wyznaczaniu trasy przejazdu. Wszystkie te serwisy działają w oparciu o system Google Maps, więc w zasadzie wszędzie znajdziesz te same informacje: odległość między wybranymi miastami, czas przejazdu, trasę na mapie samochodowej. My postanowiliśmy dodać „coś” od siebie i połączyliśmy dane z Google z naszą bazą informacji o wszystkich sklasyfikowanych drogach w Polsce.

Wyznaczanie trasy krok po kroku czyli jak dojechać do …

Wpisz nazwy miejscowości, z której wyjedziesz i tej, do której planujesz dojechać. Możesz wpisywać nie tylko nazwy miejscowości, ale również nazwy ulic. Możesz także wpisać miejscowości z innych krajów, ale w takim wypadku szczegółowe informacje o trasie przejazdu przedstawimy tylko dla tego odcinka trasy, jaki będzie przebiegał po terytorium Polski. Wynikiem będzie szczegółowy opis trasy przejazdu. Jeżeli znajdziemy kilka możliwych wariantów przejazdu, przedstawimy Ci trzy najlepsze. W każdym z nich podany będzie szacunkowy czas przejazdu, odległość do przejechania, główne miejscowości i drogi na trasie a także liczba najważniejszych obiektów na danym wariancie jak stacje paliw, restauracje, warsztaty samochodowe, fotoradary. Zaznaczymy, który wariant jest najszybszy, który najdłuższy, który będzie przebiegał po drogach płatnych. Wybierając dany wariant zobaczysz jego dalszy opis.

Trasa na mapie samochodowej

Na mapie pokażemy szczegóły przejazdu – będzie to oczywiście interaktywna mapa Google. Będziesz mógł ją zatem dowolnie powiększać i przesuwać. Pod mapą zamieścimy listę wszystkich kolejno mijanych dróg (rodzaj drogi i jej numer) i miejscowości. Klikając w nazwę miejscowości przejdziesz do strony o tej miejscowości, klikając w nr drogi, przejdziesz do jej opisu. Mamy nadzieję, że to pozwoli Ci jeszcze lepiej zaplanować swoją trasę.

Utrudnienia i ważne miejsca na trasie

Chcemy pomagać w planowaniu podróży, wiemy bowiem, że wielu kierowców chcąc uniknąć niespodzianek sprawdza drogę jeszcze przed wyjazdem. Nawigacja to nie wszystko! Dla każdej wyznaczonej trasy sprawdzimy więc, czy nie występują na niej aktualne utrudnienia. Jeśli zatem na Twojej trasie będzie remont i ruch wahadłowy, będziesz mógł na spokojnie zaplanować objazd i unikniesz stania w korku.

Długa trasa to wiele godzin w podróży. Warto więc zaplanować, gdzie zatankować, a gdzie zatrzymać się na obiad czy kawę. Koniecznie trzeba sprawdzić lokalizacje fotoradarów i miejsc niebezpiecznych – tam noga z gazu! W przypadku awarii samochodu nie będziesz musiał długo szukać pomocy – przedstawimy Ci najbliższe autoryzowane serwisy najważniejszych marek samochodowych oraz służby pomocy drogowej. A jeśli postanowisz odpocząć dłużej, pomożemy w wyborze najbliższego hotelu lub innego miejsca noclegowego.

Nowe drogi

Polska jest w tej chwili największym placem budowy dróg szybkiego ruchu. Z roku na rok powiększa się sieć autostrad i dróg ekspresowych łączących najważniejsze miejscowości w kraju. Coraz więcej miast ma swoje obwodnice. Cały czas trzymamy rękę na pulsie! Każdy nowo oddany odcinek drogi jest przez nas natychmiast wprowadzany do systemu. Dzięki temu masz pewność, że w conadrogach.pl zawsze planujesz najbardziej optymalny przejazd. Dla każdej wyznaczonej trasy zamieścimy dodatkowo najświeższe informacje o budowie czy remontach dróg jakimi pojedziesz.

Szerokiej drogi!

OSTATNIO WYZNACZONE TRASY

Toruń - Góra Kalwaria
Toruń - Góra Kalwaria

warianty przejazdu: Przez A1 i A2, Przez DK62, Przez A1

najkrótszy: Przez DK62

odległość: 266 km

czas przejazdu: 3 godz. 35 min

Olsztynek - Drezdenko
Olsztynek - Drezdenko

warianty przejazdu: Przez DK15 i DK10, Przez DK16, Przez DK22

najkrótszy: Przez DK16

odległość: 369 km

czas przejazdu: 5 godz. 26 min

Białystok - Ciechanów
Białystok - Ciechanów

warianty przejazdu: Przez S8 i DK60, Przez S8

najkrótszy: Przez S8 i DK60

odległość: 192 km

czas przejazdu: 2 godz. 18 min

Głogów - Bydgoszcz
Głogów - Bydgoszcz

warianty przejazdu: Przez DK5, Przez S5 i DK5, Przez A2, S5 i DK5

najkrótszy: Przez DK5

odległość: 240 km

czas przejazdu: 3 godz. 36 min

Bydgoszcz - Gniew
Bydgoszcz - Gniew

warianty przejazdu: Przez DK5 i A1, Przez A1, Przez DK25

najkrótszy: Przez DK5 i A1

odległość: 114 km

czas przejazdu: 1 godz. 32 min

Siemiatycze - Rybnik
Siemiatycze - Rybnik

warianty przejazdu: Przez DK1, Przez DK19, Przez DK19 i DK78

najkrótszy: Przez DK19 i DK78

odległość: 498 km

czas przejazdu: 6 godz. 32 min

Rzgów - Łuków
Rzgów - Łuków

warianty przejazdu: Przez A2, Przez A2 i DK76, Przez A2, DK79 i DK76

najkrótszy: Przez A2, DK79 i DK76

odległość: 255 km

czas przejazdu: 3 godz. 17 min

Ostróda - Koszalin
Ostróda - Koszalin

warianty przejazdu: Przez DK6, Przez DK22, Przez S7

najkrótszy: Przez S7

odległość: 321 km

czas przejazdu: 4 godz. 28 min

Częstochowa - Ostrów Mazowiecka
Częstochowa - Ostrów Mazowiecka

warianty przejazdu: Przez A2, Przez S8, Przez DK1 i S8

najkrótszy: Przez DK1 i S8

odległość: 329 km

czas przejazdu: 3 godz. 48 min

Jarosław - Warszawa
Jarosław - Warszawa

warianty przejazdu: Przez DK9, Przez DK79, Przez S7

najkrótszy: Przez DK9

odległość: 345 km

czas przejazdu: 4 godz. 41 min

POPULARNE W CONADROGACH.PL