• Facebook - conadrogach

WYZNACZ SWOJĄ TRASĘ

dodaj punkt pośredni

JAK POPRAWNIE WYZNACZYĆ TRASĘ

WYZNACZANIE TRASY NA MAPIE POLSKI

Wyznacz trasę przejazdu pomiędzy dowolnymi miejscowościami w Polsce. Obok danych dostarczonych przez Google Maps przedstawimy Ci wiele ważnych informacji o wybranej trasie: szczegółowy opis trasy, numery dróg i nazwy mijanych miejscowości, stacje paliw na trasie, polecane bary i restauracje, hotele, lokalizacje warsztatów samochodowych i pomocy drogowej w razie awarii, aktualne utrudnienia na głównych drogach, lokalizacje fotoradarów i miejsc niebezpiecznych. Ale po kolei …

Wyznaczanie trasy na mapie Polski
Wyznaczanie trasy krok po kroku.

Znajdziesz wiele serwisów internetowych, które pomagają w wyznaczaniu trasy przejazdu. Wszystkie te serwisy działają w oparciu o system Google Maps, więc w zasadzie wszędzie znajdziesz te same informacje: odległość między wybranymi miastami, czas przejazdu, trasę na mapie samochodowej. My postanowiliśmy dodać „coś” od siebie i połączyliśmy dane z Google z naszą bazą informacji o wszystkich sklasyfikowanych drogach w Polsce.

Wyznaczanie trasy krok po kroku czyli jak dojechać do …

Wpisz nazwy miejscowości, z której wyjedziesz i tej, do której planujesz dojechać. Możesz wpisywać nie tylko nazwy miejscowości, ale również nazwy ulic. Możesz także wpisać miejscowości z innych krajów, ale w takim wypadku szczegółowe informacje o trasie przejazdu przedstawimy tylko dla tego odcinka trasy, jaki będzie przebiegał po terytorium Polski. Wynikiem będzie szczegółowy opis trasy przejazdu. Jeżeli znajdziemy kilka możliwych wariantów przejazdu, przedstawimy Ci trzy najlepsze. W każdym z nich podany będzie szacunkowy czas przejazdu, odległość do przejechania, główne miejscowości i drogi na trasie a także liczba najważniejszych obiektów na danym wariancie jak stacje paliw, restauracje, warsztaty samochodowe, fotoradary. Zaznaczymy, który wariant jest najszybszy, który najdłuższy, który będzie przebiegał po drogach płatnych. Wybierając dany wariant zobaczysz jego dalszy opis.

Trasa na mapie samochodowej

Na mapie pokażemy szczegóły przejazdu – będzie to oczywiście interaktywna mapa Google. Będziesz mógł ją zatem dowolnie powiększać i przesuwać. Pod mapą zamieścimy listę wszystkich kolejno mijanych dróg (rodzaj drogi i jej numer) i miejscowości. Klikając w nazwę miejscowości przejdziesz do strony o tej miejscowości, klikając w nr drogi, przejdziesz do jej opisu. Mamy nadzieję, że to pozwoli Ci jeszcze lepiej zaplanować swoją trasę.

Utrudnienia i ważne miejsca na trasie

Chcemy pomagać w planowaniu podróży, wiemy bowiem, że wielu kierowców chcąc uniknąć niespodzianek sprawdza drogę jeszcze przed wyjazdem. Nawigacja to nie wszystko! Dla każdej wyznaczonej trasy sprawdzimy więc, czy nie występują na niej aktualne utrudnienia. Jeśli zatem na Twojej trasie będzie remont i ruch wahadłowy, będziesz mógł na spokojnie zaplanować objazd i unikniesz stania w korku.

Długa trasa to wiele godzin w podróży. Warto więc zaplanować, gdzie zatankować, a gdzie zatrzymać się na obiad czy kawę. Koniecznie trzeba sprawdzić lokalizacje fotoradarów i miejsc niebezpiecznych – tam noga z gazu! W przypadku awarii samochodu nie będziesz musiał długo szukać pomocy – przedstawimy Ci najbliższe autoryzowane serwisy najważniejszych marek samochodowych oraz służby pomocy drogowej. A jeśli postanowisz odpocząć dłużej, pomożemy w wyborze najbliższego hotelu lub innego miejsca noclegowego.

Nowe drogi

Polska jest w tej chwili największym placem budowy dróg szybkiego ruchu. Z roku na rok powiększa się sieć autostrad i dróg ekspresowych łączących najważniejsze miejscowości w kraju. Coraz więcej miast ma swoje obwodnice. Cały czas trzymamy rękę na pulsie! Każdy nowo oddany odcinek drogi jest przez nas natychmiast wprowadzany do systemu. Dzięki temu masz pewność, że w conadrogach.pl zawsze planujesz najbardziej optymalny przejazd. Dla każdej wyznaczonej trasy zamieścimy dodatkowo najświeższe informacje o budowie czy remontach dróg jakimi pojedziesz.

Szerokiej drogi!

OSTATNIO WYZNACZONE TRASY

Puławy - Pszczyna
Puławy - Pszczyna

warianty przejazdu: Przez S7, Przez S7 i DK78, Przez DK1

najkrótszy: Przez S7 i DK78

odległość: 321 km

czas przejazdu: 4 godz. 22 min

Kąty Wrocławskie - Płock
Kąty Wrocławskie - Płock

warianty przejazdu: Przez S8, Przez S8 i DK60, Przez DK25

najkrótszy: Przez DK25

odległość: 308 km

czas przejazdu: 4 godz. 10 min

Pasłęk - Jarosław
Pasłęk - Jarosław

warianty przejazdu: Przez S7, DK7 i DK9, Przez S7, Przez S7 i DK7

najkrótszy: Przez S7

odległość: 580 km

czas przejazdu: 7 godz. 31 min

Jelenia Góra - Katowice
Jelenia Góra - Katowice

warianty przejazdu: Przez A4, Przez DK3 i A4

najkrótszy: Przez A4

odległość: 289 km

czas przejazdu: 3 godz. 9 min

Kędzierzyn-Koźle - Toruń
Kędzierzyn-Koźle - Toruń

warianty przejazdu: Przez A1, Przez S8 i A1

najkrótszy: Przez A1

odległość: 398 km

czas przejazdu: 4 godz. 21 min

Szczecin - Rzeszów
Szczecin - Rzeszów

warianty przejazdu: Przez S3 i A4, Przez A2

najkrótszy: Przez A2

odległość: 780 km

czas przejazdu: 8 godz. 28 min

Września - Świebodzice
Września - Świebodzice

warianty przejazdu: Przez S5, Przez DK36, Przez S5 i DK5

najkrótszy: Przez DK36

odległość: 222 km

czas przejazdu: 3 godz. 22 min

Siemiatycze - Jelenia Góra
Siemiatycze - Jelenia Góra

warianty przejazdu: Przez S8, Przez A2

najkrótszy: Przez S8

odległość: 622 km

czas przejazdu: 6 godz. 41 min

Głogów - Rzgów
Głogów - Rzgów

warianty przejazdu: Przez S8, Przez DK94 i S8, Przez DW444 i S8

najkrótszy: Przez DW444 i S8

odległość: 307 km

czas przejazdu: 3 godz. 54 min

Puławy - Elbląg
Puławy - Elbląg

warianty przejazdu: Przez DW801, DK7 i S7, Przez DK7 i S7, Przez DK17, DK7 i S7

najkrótszy: Przez DW801, DK7 i S7

odległość: 407 km

czas przejazdu: 5 godz. 1 min