WYZNACZ SWOJĄ TRASĘ

dodaj punkt pośredni

JAK POPRAWNIE WYZNACZYĆ TRASĘ

WYZNACZANIE TRASY NA MAPIE POLSKI

Wyznacz trasę przejazdu pomiędzy dowolnymi miejscowościami w Polsce. Obok danych dostarczonych przez Google Maps przedstawimy Ci wiele ważnych informacji o wybranej trasie: szczegółowy opis trasy, numery dróg i nazwy mijanych miejscowości, stacje paliw na trasie, polecane bary i restauracje, hotele, lokalizacje warsztatów samochodowych i pomocy drogowej w razie awarii, aktualne utrudnienia na głównych drogach, lokalizacje fotoradarów i miejsc niebezpiecznych. Ale po kolei …

Wyznaczanie trasy na mapie Polski
Wyznaczanie trasy krok po kroku.

Znajdziesz wiele serwisów internetowych, które pomagają w wyznaczaniu trasy przejazdu. Wszystkie te serwisy działają w oparciu o system Google Maps, więc w zasadzie wszędzie znajdziesz te same informacje: odległość między wybranymi miastami, czas przejazdu, trasę na mapie samochodowej. My postanowiliśmy dodać „coś” od siebie i połączyliśmy dane z Google z naszą bazą informacji o wszystkich sklasyfikowanych drogach w Polsce.

Wyznaczanie trasy krok po kroku czyli jak dojechać do …

Wpisz nazwy miejscowości, z której wyjedziesz i tej, do której planujesz dojechać. Możesz wpisywać nie tylko nazwy miejscowości, ale również nazwy ulic. Możesz także wpisać miejscowości z innych krajów, ale w takim wypadku szczegółowe informacje o trasie przejazdu przedstawimy tylko dla tego odcinka trasy, jaki będzie przebiegał po terytorium Polski. Wynikiem będzie szczegółowy opis trasy przejazdu. Jeżeli znajdziemy kilka możliwych wariantów przejazdu, przedstawimy Ci trzy najlepsze. W każdym z nich podany będzie szacunkowy czas przejazdu, odległość do przejechania, główne miejscowości i drogi na trasie a także liczba najważniejszych obiektów na danym wariancie jak stacje paliw, restauracje, warsztaty samochodowe, fotoradary. Zaznaczymy, który wariant jest najszybszy, który najdłuższy, który będzie przebiegał po drogach płatnych. Wybierając dany wariant zobaczysz jego dalszy opis.

Trasa na mapie samochodowej

Na mapie pokażemy szczegóły przejazdu – będzie to oczywiście interaktywna mapa Google. Będziesz mógł ją zatem dowolnie powiększać i przesuwać. Pod mapą zamieścimy listę wszystkich kolejno mijanych dróg (rodzaj drogi i jej numer) i miejscowości. Klikając w nazwę miejscowości przejdziesz do strony o tej miejscowości, klikając w nr drogi, przejdziesz do jej opisu. Mamy nadzieję, że to pozwoli Ci jeszcze lepiej zaplanować swoją trasę.

Utrudnienia i ważne miejsca na trasie

Chcemy pomagać w planowaniu podróży, wiemy bowiem, że wielu kierowców chcąc uniknąć niespodzianek sprawdza drogę jeszcze przed wyjazdem. Nawigacja to nie wszystko! Dla każdej wyznaczonej trasy sprawdzimy więc, czy nie występują na niej aktualne utrudnienia. Jeśli zatem na Twojej trasie będzie remont i ruch wahadłowy, będziesz mógł na spokojnie zaplanować objazd i unikniesz stania w korku.

Długa trasa to wiele godzin w podróży. Warto więc zaplanować, gdzie zatankować, a gdzie zatrzymać się na obiad czy kawę. Koniecznie trzeba sprawdzić lokalizacje fotoradarów i miejsc niebezpiecznych – tam noga z gazu! W przypadku awarii samochodu nie będziesz musiał długo szukać pomocy – przedstawimy Ci najbliższe autoryzowane serwisy najważniejszych marek samochodowych oraz służby pomocy drogowej. A jeśli postanowisz odpocząć dłużej, pomożemy w wyborze najbliższego hotelu lub innego miejsca noclegowego.

Nowe drogi

Polska jest w tej chwili największym placem budowy dróg szybkiego ruchu. Z roku na rok powiększa się sieć autostrad i dróg ekspresowych łączących najważniejsze miejscowości w kraju. Coraz więcej miast ma swoje obwodnice. Cały czas trzymamy rękę na pulsie! Każdy nowo oddany odcinek drogi jest przez nas natychmiast wprowadzany do systemu. Dzięki temu masz pewność, że w conadrogach.pl zawsze planujesz najbardziej optymalny przejazd. Dla każdej wyznaczonej trasy zamieścimy dodatkowo najświeższe informacje o budowie czy remontach dróg jakimi pojedziesz.

Szerokiej drogi!

OSTATNIO WYZNACZONE TRASY

Goleniów - Gdynia
Goleniów - Gdynia

warianty przejazdu: Przez DK6, Przez DK20, Przez DK22

najkrótszy: Przez DK6

odległość: 299 km

czas przejazdu: 4 godz. 19 min

Piaski - Koszalin
Piaski - Koszalin

warianty przejazdu: Przez DK11, Przez DW163, Przez S5 i DK11

najkrótszy: Przez DK11

odległość: 330 km

czas przejazdu: 4 godz. 43 min

Świebodzice - Koszalin
Świebodzice - Koszalin

warianty przejazdu: Przez S3, Przez DK11

najkrótszy: Przez DK11

odległość: 483 km

czas przejazdu: 6 godz. 28 min

Jelenia Góra - Kraków
Jelenia Góra - Kraków

warianty przejazdu: Przez A4, Przez DW382 i A4, Przez D1 i A4

najkrótszy: Przez A4

odległość: 367 km

czas przejazdu: 3 godz. 59 min

Włocławek - Opole
Włocławek - Opole

warianty przejazdu: Przez A1 i S8, Przez A1, S8 i DW454

najkrótszy: Przez A1 i S8

odległość: 328 km

czas przejazdu: 3 godz. 34 min

Kalisz - Gliwice
Kalisz - Gliwice

warianty przejazdu: Przez DW450 i DW901, Przez A4, Przez DK11 i DW901

najkrótszy: Przez DW450 i DW901

odległość: 192 km

czas przejazdu: 3 godz. 6 min

Kielce - Wieluń
Kielce - Wieluń

warianty przejazdu: Przez DK42, Przez DK74, Przez DK74 i S8

najkrótszy: Przez DK42

odległość: 179 km

czas przejazdu: 2 godz. 49 min

Goleniów - Kąty Wrocławskie
Goleniów - Kąty Wrocławskie

warianty przejazdu: Przez S3, Przez S3 i DK3, Przez S3 i DW278

najkrótszy: Przez S3 i DK3

odległość: 381 km

czas przejazdu: 4 godz. 16 min

Opole - Elbląg
Opole - Elbląg

warianty przejazdu: Przez A1, Przez DK46 i A1

najkrótszy: Przez DK46 i A1

odległość: 553 km

czas przejazdu: 6 godz. 0 min

Łomża - Gniezno
Łomża - Gniezno

warianty przejazdu: Przez A2, Przez A1, Przez DK62

najkrótszy: Przez DK62

odległość: 355 km

czas przejazdu: 5 godz. 14 min

POPULARNE W CONADROGACH.PL