1. Strona główna
  2. Informacje
  3. Remont autostrady A2: Utrudnienia w ruchu przy węźle Koło

Remont autostrady A2: Utrudnienia w ruchu przy węźle Koło

  1. conadrogach.pl
  2. GDDKiA
  3. 2017-06-14
Remont autostrady A2: Utrudnienia w ruchu przy węźle Koło
Utrudnienia na autostradzie A2 w rejonie węzła Koło związane są z wymianą nawierzchni autostrady.
Trwa wymiana wierzchniej warstwy nawierzchni na autostradzie A2 (odcinek od km 282+300 do km 291+750) o długości 9,45km w obrębie Węzła Koło. Prace są prowadzone przy zamknięciu jednej nitki autostrady, dlatego też ruch odbywa się dwukierunkowo przy zwężeniu do jednego pasa w każdym kierunku. Prace powinny zakończyć się do 20 lipca br.

Obecnie prowadzone są prace na odcinku w rejonie węzła Koło który jest zamknięty na zjeździe od strony Warszawy oraz wjazdu na autostradę w stronę Poznania. Objazd do Koła poprowadzono poprzez węzeł Dąbie przez Uniejów i Turek lub węzeł Konin Wschód drogą nr 92.

Aktualne utrudnienia na autostradzie A2

Kolejnym etapem prac na autostradzie A2 będzie zamknięcie węzła Koło z kierunku Poznania co spowoduje podobne utrudnienia ale w przeciwnym kierunku (brak zjazdu do m. Koło oraz brak wyjazdu na kierunku Warszawa). Przewidywany termin zmiany organizacji ruchu 20.06.2017r.

Podróż autostradą A2 ze Świecka do Konina wyniesie nas 75 zł. Jadąc dalej w kierunku Warszawy zapłacimy w sumie prawie 85 zł - wszystko o opłatach na autostradzie A2

Podziel się:
AKTUALNOŚCI
ZOBACZ PODOBNE
Zobacz również Utrudnienia na autostradzie A2 Jak dojadę - Koło