Uwaga! Blokada DK50 w Słabomierzu, Wiskitkach, Aleksandrowie i Pniewach
25 maja 2016 r. droga krajowa nr 50 w Słabomierzu, Wiskitkach, Aleksandrowie i Pniewach zostanie zablokowana przez protestujących.

W środę 25 maja w godzinach 16.00-20.00 na drodze krajowej nr 50 zaplanowane zostały przez przeciwników budowy linii wysokiego napięcia 2x400 kV protesty w formie blokad dróg w Słabomierzu, Wiskitkach, Aleksandrowie i Pniewach (woj. mazowieckie).

Na DK50 od Grójca do Mszczonowa ruch pojazdów ciężarowych będzie utrudniony, a na odcinku od Mszczonowa do Sochaczewa ruch będzie wstrzymany i przekierowany w stronę Warszawy i Łowicza.

Na odcinku od Grójca do Sochaczewa dopuszczony będzie ruch drogami lokalnymi dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 10 ton.

Zalecane są objazdy:

  • w Mszczonowie z uwagi na blokadę w Słabomierzu zalecany objazd przez Radziejowice do Żyrardowa i dalej DW719 do DK50

  • za węzłem Wiskitki w miejscowości Cyganka (na światłach) z uwagi na blokadę w Aleksandrowie zalecany objazd przez miejscowości Oryszew Osada, Szymanów do DK92

  • Na Węźle Wiskitki z uwagi na blokadę zjazdu z obwodnicy oraz autostrady A2 w kierunku Żyrardowa, zalecany zjazd na DK50, a następnie DW 719.

Kierujący samochodami ciężarowymi od Grójca w kierunku na Sochaczew kierowani będą DK7 w kierunku Warszawy, a następnie autostradą A2 w kierunku Łodzi.

Na odcinku od Sochaczewa do Grójca na terenie powiatu żyrardowskiego dopuszczony będzie ruch drogami lokalnymi dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 10 ton.

Zalecane objazdy:

  • w miejscowości Bielice w uwagi na blokadę w Aleksandrowie zalecany objazd przez Szymanów, Oryszew Osada do DK50
  • na Węźle Wiskitki z uwagi na blokadę zjazdu z obwodnicy w kierunku Żyrardowa, zalecany zjazd z DK50 w miejscowości Józefów na DW719
  • w miejscowości Józefów z uwagi na blokadę w Słabomierzu zalecany zjazd z DK50 na DW719 następnie przez Korytów i Radziejowice do DK8

Ruch ciężarówek od Sochaczewa w kierunku Grójca będzie przekierowany drogą krajową DK 92 przez Warszawę i Łowicz.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: