• Facebook - conadrogach
DW634: Remont ul. Radzymińskiej w Warszawie zależny od aury
Warszawa: Ul. Radzymińska czyli droga wojewódzka nr 634 z Targówka w kierunku Marek czeka na remont. Wszystko zależy od pogody. Zdjęcia: ZDM Warszawa

Jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne, jest szansa na remont nawierzchni ulicy Radzymińskiej (droga wojewódzka nr 634) w Warszawie. Droga jest trasą wylotową z Targówka w kierunku Marek i DK8 w kierunku Radzymina.

- Frezowanie i wymianę nawierzchni zachodniej jezdni tej drogi, na odcinku od ul. Bystrej do ul. Młodzieńczej, planowaliśmy przeprowadzić w najbliższy weekend. Rozpoczęliśmy już nawet pierwsze prace brukarskie – wymianę krawężników i opaski – zaznaczają drogowcy z zarządu Dróg Miejskich w Warszawie. - Niestety, ze względu na niekorzystną pogodę, remont został odłożony. Jeżeli pogoda się poprawi, jest szansa na przeprowadzenie remontu w kolejny weekend - 9-12 grudnia. Liczymy na to, że prace będą mogły się odbyć w tym terminie. Jeśli – ze względów pogodowych – nie będzie to możliwe, ul. Radzymińska zostanie przez nas wyremontowana na wiosnę przyszłego roku – dodają.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: