• Facebook - conadrogach
 Lublin: Ograniczenia na mostach w ciągu ul. Mełgiewskiej DW822
Ulica Mełgiewska w Lublinie. Zdjęcia: Mosty Katowice

Ze względu na zły stan techniczny mostów w ciągu ul. Mełgiewskiej w rejonie Dworku Grafa (droga wojewódzka nr 822) w Lublinie wprowadzono ograniczenia tonażu do 20 ton i prędkości do 30km/h.

Wprowadzono objazdy drogi dla samochodów powyżej 20 ton. Pojazdy o rzeczywistej masie całkowitej przekraczającej 20 ton:

  • jadące od ronda im. por. Henryka Cybulskiego muszą kierować się ul. Grafa, al. Tysiąclecia, al. Witosa i w zależności od planowanej dalszej trasy nawrócić na rondzie im. Eugeniusza Kasprzaka (jadący w kierunku al. Solidarności) lub w rejon ul. Krochmalnej pojechać ul. Krańcową, ul. Kunickiego, ul. Nowy Świat, ul. Wrotkowską.
  • jadące od ronda im. Romana Dmowskiego (tzw. rondo pod Zamkiem) nie będą mogły wjechać na estakadę, więc aby dojechać do ul. Mełgiewskiej powinny kierować się al. Tysiąclecia, al. Witosa, nawrócić na rondzie im. Eugeniusza Kasprzaka i al. Witosa, al. Tysiąclecia, łącznikiem do ul. Grafa, ul. Grafa do ronda im. por. Henryka Cybulskiego.
  • jadące od al. Andersa zostaną skierowane w prawo w stronę al. Tysiąclecia. Na rondzie im. Romana Dmowskiego muszą zawrócić i pojechać jak wyżej.

Drogowcy zalecają aby samochody ciężarowe w maksymalnym stopniu korzystać z obwodnicy Lublina i w rejon ul. Mełgiewskiej docierały zjeżdżając na węźle Lublin-Zadębie.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

abdank
2015-12-09 09:09
Fragment DW822 prowadzący do obwodnicy widoczny na zdjęciach Mostów Katowice to już ulica Metalurgiczna, nie Mełgiewska. Opisane w artykule mosty znajdują się zupełnie gdzie indziej - ok. 3 km bliżej centrum Lublina.

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: