Remont A4 we Wrocławiu - utrudnienia na węźle Bielany Wrocławskie
Autostrada A4 pod Wrocławiem bez remontu ale z utrudnieniami na węźle Bielańskim. Zdjęcia: GDDKIA

Drogowcy realizują kolejny etap remontu autostrady A4 pod Wrocławiem. W wakacje roboty obejmą węzeł Bielański, a jezdnie A4 będą wolne od prac. Zmieni się więc organizacja ruchu na odcinkach węzła w ciągu dróg krajowych nr 5 i 35.

Obecny etap prac na wrocławskim odcinku autostrady A4 obejmuje remont łącznicy wjazdowej na węźle Bielańskim z Legnicy do Wrocławia oraz wyjazdowej z Bielan Wrocławskich do Opola (rys. łącznice nr 7 i 8). W trakcie remontu łącznic ruch na jezdniach głównych autostrady A4 nie będzie utrudniony.

 

Organizacja ruchu w związku z remontem autostrady A4 - wezeł Bielański

Organizacja ruchu w związku z remontem autostrady A4 - wezeł Bielański. Mapa: GDDKIA

Przypominamy, że w ramach zakończonego etapu prac wykonany został nowy przejazd awaryjny w rejonie węzła Bielany Wrocławskie, wykonano remont nawierzchni jezdni północnej autostrady A4 na odcinku pomiędzy PPO Karwiany, a węzłem Bielany Wrocławskie oraz na łącznicy wyjazdowej z Bielan Wrocławskich do Legnicy i wjazdowej z Opola do Wrocławia (rys. łącznice 1 i 2). Dalsze prace na A4 będą dokończone po wakacjach.

Umowny termin zakończenia wszystkich etapów remontu to ostatni tydzień września br., natomiast obecny etap wykonawca planuje zakończyć do końca tego tygodnia.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: