• Facebook - conadrogach
Śląskie: Zamknięta DK46 w Nakle
Remont wiaduktu w m. Nakło i zamknięcie drogi DK46 (woj. śląskie). Zdjęcia: GDDKIA

W czwartek, 12 października 2017 r., rozpoczyna się remont wiaduktu nad linią kolejową w ciągu drogi krajowej nr 46 w miejscowości Nakło (woj. śląskie). Prace mają potrwać do końca sierpnia 2018 roku.

Przebudowa wiaduktu drogowego w ciągu drogi krajowej DK46 w km 238+116, nad linią kolejową CMK w miejscowości Nakło realizowana będzie przez firmę Intercor i wyniesie prawie 6 mln zł.

Zadanie obejmuje odcinek drogi o długości 330 m. Istniejący wiadukt zostanie rozebrany, a w jego miejscu powstanie nowy obiekt, który uzyska wymagane parametry techniczne i użytkowe, w szczególności nośność dostosowaną do obecnych wymagań umożliwiającą ruch pojazdów dopuszczonych do ruchu bez ograniczeń. Nowy obiekt wraz z dojazdami zapewni sprawny i bezpieczny ruch.

Na cały czas prowadzenia robót zostanie zamknięty odcinek DK46, wyznaczone będą objazdy. Objazd prowadzony będzie drogami: DK78, DK1 i DK46. Trasa objazdu na czas robót przebiega przez Częstochowę, Koziegłowy, Siewierz, Zawiercie, Kroczyce, Pradła i Szczekociny.

Wszystkie utrudnienia na drodze krajowej nr 46

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

gyno
2017-10-11 17:43
Jak mozna taką kładeczkę rok remintować chyba będzi to robiła jedna osoba

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: