• Facebook - conadrogach
Utrudnienia w ruchu na A4 Katowice - Kraków
Remont autostrady A4 Katowice - Kraków. Zdjęcia: GDDKiA

W związku z prowadzonymi pracami na autostradzie A4 Katowice - Kraków planowane są kolejne zmiany organizacji ruchu. Kierowcy muszą uważać na zamknięcia pasów, zwężenia i ograniczenia prędkości .

Od poniedziałku, tj. 14 do 19 listopada w zależności od warunków pogodowych na jezdni autostrady A4 w kierunku do Krakowa pomiędzy węzłem Mysłowice a węzłem Brzęczkowice mogą pojawić się zwężenia do jednego pasa ruchu z ograniczeniem prędkości do 80 km/h, związane ze zmianą organizacji ruchu (remont odwodnienia autostrady).

Następnie na jezdni do Krakowa wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu i przejazd będzie się odbywał dwoma zawężonymi pasami jezdni. Przewidywany termin likwidacji powyższej tymczasowej organizacji ruchu to 30 listopada.

Na jeden dzień w ww. terminie na jezdni do Katowic wprowadzona zostanie także tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zamknięciu lewego pasa ruchu.

  • w dniach od 15 do 17 oraz 23 i 24 listopada, od godz. 9:00 do 15:00 na jezdni do Krakowa zamknięcie pasa lewego na odcinku 700 m, od km 372,7 - 373,4 tj. w rejonie Węzła Chrzanów

  • 16 listopada na węźle Mysłowice planowane jest w porze dziennej prawostronne zawężenie początkowego odcinka łącznicy relacji Mysłowice – Katowice na długości ok. 150 m.

  • w dniach od 21 do 24 listopada w porze dziennej na jezdni do Krakowa zamknięcie pasa lewego na 382 km autostrady tj. w rejonie Węzła Rudno na odcinku ok. 300 m z ograniczeniem prędkości do 80 km/h.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
/ Zarejestruj się
Twój komentarz: