• Facebook - conadrogach
Będą projektować 270 km drogi ekspresowej S11 w Wielkopolsce
Na zdjęciu obwodnica Ostrowa Wielkopolskiego w ciągu drogi ekspresowej S11. Zdjęcia: GDDKIA

Na opracowanie dokumentacji projektowej oczekuje 270 kilometrów drogi ekspresowej S11 w woj. wielkopolskim. Drogowcy ogłosili przetargi na opracowanie dokumentacji projektowej, która poprzedza realizację inwestycji. W ostatnich dniach zaproszenia skierowano do zainteresowanych południowym odcinkiem S11-ki.

GDDKiA zaprosiła wybranych wykonawców do składania ofert cenowych na opracowania projektowe dla budowy drogi ekspresowej S11 w województwie wielkopolskim na odcinku południowym tj:

- Kórnik - Ostrów Wielkopolski

- Ostrów Wielkopolski- Kępno

Wykonawca przygotuje dokumentację w zakresie: Studium Korytarzowe (SK), Studium Techniczno – Ekonomiczno – Środowiskowe (STEŚ), Materiały do Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach (MdDŚU), Koncepcja Programowa (KP).

Termin składania ofert cenowych dla pierwszego odcinka drogi S11 mija 10.11.2017r., natomiast dla drugiego odcinka został wyznaczony termin 14.11.2017 r.

W połowie września GDDKiA zaprosiła po 10 wykonawców do składania ofert w trzech trwających przetargach na odcinku Ujście – Oborniki, Szczecinek – Piła i Oborniki – Poznań.

- Dokładamy wszelkich starań, żeby do końca 2017r. dla wszystkich odcinków S11 w Wielkopolsce byli znani już wykonawcy i trwały prace projektowe – podkreślają przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

Alleluja
2017-11-08 11:49
im szybciej powstanie tym lepiej droga krajowa nr 11 między Jarocinem a Pleszewem w Wielkopolsce to koszmar dla kierowców i mieszkańców też

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: