• Facebook - conadrogach
Budowa S3: Uwaga! Jedziemy tymczasową drogą w okolicy Polkowic
Powstaje droga ekspresowa S3 na Dolnym Śląsku. Według stanu na koniec września 2017 r. stan zaawansowania rzeczowego prac wynosi średnio 65%. Zdjęcia: GDDKIA

Zmieniła się organizacja ruchu przy budowie drogi ekspresowej S3 w okolicy Polkowic. Kierowcy poruszają się po tymczasowej drodze, tak by wykonawca mógł realizować niezbędne prace budowlane.

W związku z postępującymi pracami przy budowie drogi ekspresowej S3 na odcinku dolnośląskim informujemy, że nastąpiła zmiana organizacji ruchu na granicy powiatów lubińskiego i polkowickiego. Od czwartkowych godzin wieczornych (28.09.2017r.) jedziemy dwukierunkowo, prawie 5 km odcinkiem tymczasowej drogi objazdowej od Polkowic, aż do węzła Lubin Północ.

Wszystkie utrudnienia na DK3

Droga ekspresowa S3 na terenie Polski docelowo będzie miała długość ok. 480 km, z czego ok. 150 km będzie przebiegać przez Dolny Śląsk. Jej trasa wyznaczona jest południkowo od zespołu portów morskich Szczecin – Świnoujście na północy do południowej granicy Polski, i będzie mieć kontynuację na terenie Republiki Czeskiej w postaci drogi D11 (dotychczas R11).

Dłużej poczekamy na wykonawców S3 z Bolkowa do Lubawki

Stan zaawansowania rzeczowego prac na dolnośląskim odcinku wynosi średnio 65%. W budowie są odcinki Nowa Sól - Legnica i Legnica - Bolków.

Jak powstaje droga ekspresowa S3 - obwodnica Legnicy

Jak powstaje droga ekspresowa S3 - obwodnica Legnicy

 

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: