Do czerwca remont wiaduktu nad A1 - zmiany w ruchu na węźle Pyrzowice
Autostrada A1 Pyrzowice - Sośnica. Uwaga na utrudnienia w ruchu na węźle Pyrzowice w związku z remontem wiaduktu na S1 w Celinach. Zdjęcia: A.Witwicki, GDDKIA

Ruszają właśnie prace przy remoncie wiaduktu drogowego w ciągu drogi ekspresowej S1 nad autostradą A1 w Celinach koło Pyrzowic. Prace wymagają całkowitego wyłączenia wiaduktu z użytkowania i zmiany organizacji ruchu na węźle Pyrzowice. Utrudnienia potrwają do czerwca br.

Rozpoczął się remont wiaduktu drogowego nad autostradą A1 w ciągu drogi ekspresowej S1 w Celinach (woj. śląskie) . Zmieniła się organizacja ruchu w obrębie węzła Pyrzowice.

 

Zmiany w ruchu na węźle Pyrzowice na A1 - remont wiaduktu w Celinach

Zmiany w ruchu na węźle Pyrzowice na A1 - remont wiaduktu w Celinach. Źródło: Google

 

- Wyznaczony objazd dla relacji Siewierz-Gliwice poprowadzony zostanie nieczynnym dotychczas odcinkiem autostrady A1. Tymczasowa organizacja ruchu uniemożliwia zawracanie na węźle Pyrzowice, będzie to możliwe dopiero na węźle A1 - Piekary Śląskie – informują drogowcy z katowickiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Planowany termin zakończenia robót to 8 czerwca br.

Zmiana organizacji ruchu na węźle Pyrzowice - autostrada A1 i droga ekspresowa S1. Mapa: GDDKIA

Zmiana organizacji ruchu na węźle Pyrzowice - autostrada A1 i droga ekspresowa S1

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

S12 do Belchatowa
2019-04-26 06:51
Przekaż, podaj dalej (gdzie się da, wyślij mail do znajomego, do ministerstwa) ten wpis: hasło "S12 do Bełchatowa" Walczmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obwodnicą skomunikuje to dobrze region. http://oi67.tinypic.com/f5bl1k.jpg Walczmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przedłużona do Tomaszowa Mazowieckiego.
AG
2019-04-11 14:39
W końcu, bo jadąc od strony Siewierza na wiadukcie była ogromna hopa powodująca, że nawet przy prędkości 40-50 km/h auto skakało jak na rajdzie. Ciekawe ilu kierowców się zdziwiło, jadąc tam prędkością ekspresówki...

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: