Do września wahadłowo na DK74 Kielce - Opatów
Ruch wahadłowy na odcinku Napęków - Belno drogi krajowej nr 74 potrwa do września br. Zdjęcia: GDDKIA

Rozpoczął się remont fragmentu drogi krajowej nr 74 między Kielcami a Opatowem. Na odcinku Napęków - Belno do września będziemy poruszać się wahadłowo.

- Wykonawca rozpoczął prace od frezowania istniejącej nawierzchni. W czasie frezowania i układania nowych warstw nawierzchni na poszczególnych fragmentach odcinka DK74 Napęków - Belno obowiązywał będzie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Roboty wymagające takich zmian organizacji ruchu potrwają do września br. – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Po remoncie odcinek DK74 Napęków - Belno o długości ponad 3 km będzie miał nową nawierzchnię. Koszt remontu to 2,6 mln złotych.

W bieżącym sezonie letnim rozpocznie się również remont cząstkowy odcinka DK74 Salata - Mniów. Prace prowadzone na fragmencie drogi o długości 3,5 km również wymagać będą tymczasowych zmian organizacji ruchu. Koszt remontów cząstkowych to blisko 1 mln złotych.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

Mirek Hannik
2019-04-17 20:37
Przekaż, podaj dalej (gdzie się da, wyślij mail do znajomego, do ministerstwa) ten wpis: hasło "S12 do Bełchatowa" Walczmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obwodnicą skomunikuje to dobrze region. Pozwoli pozyskać w okolicach Woli Rokszyckiej nowe tereny pod inwestycje http://oi67.tinypic.com/f5bl1k.jpg Walczmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przedłużona do Tomaszowa Mazowieckiego.

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: