• Facebook - conadrogach
DW754 przez Bałtów w woj. świętokrzyskim zamknięta
Przez prace DW754 w gminie Bałtów będzie całkowicie zamknięta do drugiego kwartału 2018 roku.

Rozpoczęły się intensywne prace nad budową drogi wojewódzkiej nr 754 woj. świętokrzyskim na odcinku od skrzyżowania ulicy Bałtowskiej z ulicą Samsonowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim przez Bałtów do skrzyżowania z drogą krajową w Czekarzewicach. Przez prace DW754 w gminie Bałtów będzie całkowicie zamknięta do drugiego kwartału 2018 roku.

– Od 7 marca droga wojewódzka przez naszą gminę jest zamknięta – mówi wójt Bałtowa, Andrzej Jabłoński. – Zakaz nie dotyczy pojazdów budowy i przejazdu za zgodą kierownika inwestycji, samochodów służb komunalnych i utrzymania ruchu, autobusów i busów komunikacji zbiorowej, dojazdu do posesji prywatnych w miejscowościach Sudół, Maksymilianów, Rudka Bałtowska, Skarbka, Pętkowice, Okół, Michałów, Czekarzewice.

W tym czasie zostały wyznaczone objazdy na trasie Ostrowiec Świętokrzyski – Solec nad Wisłą. Pojazdy o masie poniżej 12 ton mają wyznaczony szlak przez Sienno, Walentynów, Lipsk. Z kolei pojazdy o masie powyżej 12 ton powinny jechać przez Ćmielów, Ożarów, Czekarzewice, Walentynów, Lipsk.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: