Ekipy remontowe na opolskiej autostradzie A4. Utrudnienia na węźle Krapkowice
Kontynuacja remontu opolskiego odcinka autostrady A4 Opole - Krapkowice. Zdjęcia: GDDKIA

Rozpoczął się drugi etap remontu opolskiego odcinka autostrady A4. Oznacza to duże utrudnienia dla kierowców na odcinku Opole - Krapkowice. Planowany termin zakończenia ostatniego etapu tegorocznego remontu A4 w woj. opolskim, to 31 października 2018 roku.

Prace w II etapie obejmują odcinek autostrady A4 w kierunku Wrocławia (jezdnia północna) od km 249,3 do km 256,7 - od przejazdu awaryjnego za mostem na Odrze do przejazdu awaryjnego około 4 km za węzłem Krapkowice.

Do czwartku, tj. 6 września r. wykonawca ustawi bariery separacyjne na jezdni południowej. W piątek, w godzinach porannych, po dokonaniu odbioru czasowej organizacji ruchu, planowane jest zamknięcie jezdni północnej. Wraz z zamknięciem jezdni północnej zostaną wyłączone z ruchu łącznice północne węzła Krapkowice (w obrębie SPO Gogolin). Oznacza to, że z węzła nie będą mogli skorzystać kierowcy jadący autostradą od strony Katowic do Krapkowic/Kędzierzyna-Koźla/Gogolina/Opola (DW 423, 409) oraz kierowcy, którzy od Krapkowic/Kędzierzyna-Koźla/Gogolina/Opola (DW 423/409) chcieliby wjechać na autostradę w kierunku Wrocławia.

Remont autostrady A4 koło Opola. Zamknięcia łącznic na weźle Krapkowice. Mapa: GDDKIA

Remont autostrady A4 koło Opola. Zamknięty wezeł Krapkowice

 

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: