Gdańsk: Naprawa nawierzchni na ul. Świętokrzyskiej i Trakcie Św. Wojciecha. Utrudnienia!
Utrudnienia w Gdańsku! Ruszyła naprawa nawierzchni na ulicy Świętokrzyskiej i Trakcie Św. Wojciecha. Mapa: UM Gdańsk

Rozpoczęły się remonty dwóch ważnych gdańskich ulic. Zamiany organizacji ruchu należy się spodziewać na Trakcie Św. Wojciecha na odcinku od Obwodnicy Południowej do ul. Ukośnej i na ulicy Świętokrzyskiej (droga wojewódzka 221).

Trakt św. Wojciecha, z powodu remontu zostaną zwężone odcinki pasa ruchu oraz zmienią się kierunki jazdy do centrum Gdańska

W środę (5 lipca 2017 roku) ruszyły roboty związane z gwarancyjną naprawą nawierzchni jezdni (w tym regulacji wpustów i studni kanalizacji sanitarnej i deszczowej) w ciągu ul. Trakt Św. Wojciecha - na odcinku od Obwodnicy Południowej do ul. Ukośnej. Z powodu remontu zostały zwężone odcinki pasa ruchu oraz zmieniły się kierunki jazdy w relacji do centrum Gdańska, a także z czasowo likwidowane będą niektóre relacje lewoskrętne (w tym do ul. Niegowskiej na kierunku Pruszcz Gdański).

Roboty potrwają do 14 lipca 2017r.

Z powodu prac związanych z poprawą stanu nawierzchni ulicy zmienia się organizacja ruchu na ulicy Świętokrzyskiej

Zmieniła się też organizacja ruchu na ulicy Świętokrzyskiej. Powodem są prace związane z poprawą stanu nawierzchni ulicy. Na czas robót na ulicy Bergiela zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu do ulicy Świętokrzyskiej. W kierunku przeciwnym, do Zakoniczyna objazd został wytyczony ulicą Wieżycką, która również będzie jednokierunkowa.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: