• Facebook - conadrogach
Jednym pasem na A4 w okolicy węzła Rudno
Na autostradzie A4 Katowice Kraków prowadzone są prace utrzymaniowe, remont wiaduktu na węźle Rudno i przebudowa MOP-ów. Zdjęcia: SAM

W związku z remontem wiaduktu znajdującym się między węzłem Rudno, a Placem Poboru Opłat w Balicach (km 389) od 23 do 27 listopada w godzinach od 19.00 do godz. 7.00 na obu jezdniach autostrady A4 wystąpią lokalne zawężenia jezdni do jednego pasa na odcinku ok. 500 m. W rejonie robót ruch będzie się odbywał jednym pasem z ograniczeniem prędkości do 80 km/h.

Ponadto, w związku z pracami utrzymaniowymi na jezdni do Krakowa za węzłem Rudno (km 393) będzie wprowadzone:

  • 23 listopada od godz. 14 do 16 zamknięcie prawego pasa ruchu na odcinku ok. 200 m
  • 24 listopada od godz. 12.30 do 13.30 zamknięcie prawego pasa ruchu na odcinku ok. 200 m

Przypominamy również, że PKN Orlen S.A. – operator Miejsc Obsługi Podróżnych ze stacjami paliw przy autostradzie A4 Katowice – Kraków prowadzi prace związane z ich przebudową. Prace prowadzone są na MOP Kępnica znajdujący się ok. 12 km za Placem Poboru Opłat w Mysłowicach, kierunek do Krakowa i MOP Zastawie znajdujący się ok. 9 km za węzłem „Chrzanów”, kierunek do Katowic.

Na ww. MOP nadal prowadzona jest sprzedaż paliw. Ograniczone są usługi gastronomiczne i funkcjonowanie sklepu. Zakres usług hotelowych pozostaje bez zmian.

Do 30 listopada z uwagi na prace remontowe nieczynny będzie motel na MOP Morawica.

Pozostałe utrudnienia na autostradzie A4

 

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: