• Facebook - conadrogach
Koniec utrudnień na autostradzie A4 Legnica – Złotoryja
Wykonawca zakończył prace przy wiaduktach drogi S3, co powodowało utrudnienia na autostradzie A4. Kierowcy mogą już swobodnie poruszać się po obu jezdniach. Zdjęcia: GDDKIA

Kierowcy pojadą już bez utrudnień na odcinku autostrady A4 Legnica – Złotoryja w woj. dolnośląskim. Wykonawca zakończył bowiem prace związane z budową drogi ekspresowej S3, która przetnie A4-kę pod Legnicą.

- Tydzień wcześniej niż było przewidywane zakończył się demontaż szalunków na wiaduktach w ciągu budującej się drogi ekspresowej S3 na skrzyżowaniu z autostradą A4, pomiędzy węzłami Złotoryja, a Legnica. Mimo trudnych warunków atmosferycznych w ostatnich dniach prace idą zgodnie z założonym harmonogramem – informuje dolnośląski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Ruch na autostradzie A4 odbywa się prawidłowo w obu kierunkach, jednak w dalszym ciągu pozostanie ograniczenie prędkości do 80 km/h. Ponownych utrudnień przy budowie tego węzła należy spodziewać się w drugim kwartale tego roku (kwiecień/maj). Wtedy budowane będą pasy włączenia i wyłączenia węzła Legnica Południe do istniejącej autostradą A4.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
/ Zarejestruj się
Twój komentarz: