Małopolska: Utrudnienia na DW981 Sędziszowa-Bobowa
Zdjęcia: conadrogach.pl

Trwają prace związane z budową drogi wojewódzkiej nr 981 na odcinku Sędziszowa-Bobowa w województwie małopolskim. Prace, które potrwają do sierpnia br. realizuje Skanska. Wartość zadania to blisko 10,3 mln zł.

Objazd DW 981 - do Berdechowa przez Bobową

20 maja br. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu, która spowoduje zamknięcie drogi gminnej do miejscowości Berdechów. Możliwość przejazdu będzie zapewniona zgodnie z przewidzianym w projekcie objazdem przez miejscowość Bobowa.

- Dołożymy wszelkich starań, aby niedogodności związane z prowadzonymi pracami były dla kierowców i mieszkańców jak najmniej odczuwalne – mówi Rafał Nosek, Kierownik Budowy, Skanska. - Liczymy na wyrozumiałość i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w tym rejonie oraz dostosowanie się do wprowadzonych zmian w organizacji ruchu.

Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać przez cały okres realizacji prac, czyli do sierpnia br.

Prace obejmują m.in. budowę i przebudowę skrzyżowań, budowę nawierzchni obwodnicy, przebudowę drogi gminnej, budowę, przebudowę oraz rozbiórkę zjazdów indywidualnych, publicznych oraz dróg dojazdowych. W wyniku realizacji powstaną nowe chodniki oraz zatoki autobusowe wraz z przystankami.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: