• Facebook - conadrogach
Najlepsza oferta na S6 Bożepole Wielkie – Luzino wybrana
Fragment drogi ekspresowej S6 między Bożympolem Wielkim a Luzinem - mapa przebiegu. Mapa S6: GDDKIA

Została wybrana najkorzystniejsza oferta na odcinek drogi ekspresowej S6 między Bożympolem Wielkim a Luzinem w ciągu tzw. Trasy Kaszubskiej.

Oferta firmy PORR SA została uznana za najkorzystniejszą w przetargu na projekt i budowę odcinka drogi ekspresowej S6 między Bożympolem Wielkim a Luzinem. Oferent zadeklarował cenę 337.981.735,78 zł i termin 31 miesięcy (z wyłączeniem okresów zimowych od 15 grudnia do 15 marca).

Początek zadania znajduje się w miejscowości Bożepole Wielkie, a koniec odcinka znajduje się za węzłem „Luzino”. Odcinek drogi ekspresowej S6 ma ok. 10,4 km długości. Trasa będzie miała po dwa pasy ruchu w każdym kierunku i pas awaryjnego postoju. Na trasie zostaną wybudowane trzy węzły drogowe: Bożepole Wielkie, Strzebielino oraz Luzino. Przy węźle Luzino zostanie zaprojektowany i wybudowany Obwód Utrzymania Drogi Ekspresowej Luzino służący do zarządzania odcinkiem drogi ekspresowej S6.

Odcinek jest częścią inwestycji jaką jest budowa drogi ekspresowej S6 na Pomorzu.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

grand
2018-05-15 21:34
Polak - ten rząd tylko kiepsko kontynuuje to, co zaczęli poprzednicy. Wprowadził - za to- mało znaczącą ,, teoretyczną" KP (Koncepcję programową)- bez przerwy chwaląc się nimi (ewidentna nachalna propaganda), ale od niej nie przybędzie - póki co- ani jeden km dróg. Opóźnienia na wielu zadaniach wynoszą nieraz 2-3 lata.
Polak
2018-05-15 15:00
Drogi, czyli pięta Achillesa tego rządu. Gdzie te przetargi Adamczyk?????

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: