Od rana olbrzymie korki na autostradzie A4 pod Wrocławiem
Olbrzymie korki na autostradzie A4 pod Wrocławiem po wypadku do jakiego doszło po 8 rano. Utrudnienia potrwają kilka godzin. Zdjęcia: conadrogach.pl

Od wypadku rozpoczął się poniedziałkowy poranek na dolnośląskiej autostradzie A4. Zablokowany jest całkowicie pas ruchu w kierunku Wrocławia pomiędzy węzłami Kostomłoty a Kąty Wrocławskie. Duże utrudnienia są też na nitce w kierunku Legnicy. Kierowcom zaleca się korzystanie z objazdów.

Od rana duże utrudnienia na autostradzie A4 z Legnicy do Wrocławia. Do wypadku doszło około 8 rano na odcinku A4-ki między Kostomłotami i Kątami Wrocławskimi. Bus wjechał w bariery ochronne, są ranni. Trwa akcja ratunkowa, konieczne było wezwanie straży pożarnej i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Autostrada A4 w kierunku Wrocławia jest całkowicie zablokowana. Utworzyły się kilkukilometrowe korki. Z powodu akcji ratowniczej korki są również na nitce w kierunku Legnicy.

Korki na dolnośląskim odcinku A4 to widok niemal codzienny. Często dochodzi do wypadków i zatorów spowodowanych dużym ruchem. Niestety z taka rzeczywistością musimy mierzyć się jeszcze co najmniej przez kilka najbliższych lat. Inwestycja jaką jest wielka przebudowa autostrady A4 Wrocław – Krzyżowa dopiero niedawno ruszyła z miejsca. Trwa przetarg na opracowanie dokumentacji i analizę wariantu przebudowy istniejącej trasy lub budowy nowej autostrady. Pod uwagę w analizach brane będą trzy koncepcje w tym również budowa nowej autostrady. 

 

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: