• Facebook - conadrogach
Odcinek DK3 Małuszów – Jawor będzie remontowany
Ruszają remonty drogi krajowej nr 3 w woj. dolnośląskim. GDDKIA podpisała umowy na odcinki Małuszów - Jawor i Bolków - Jeżów. Zdjęcia: GDDKIA

Podpisano umowę na remont drogi krajowej nr 3 na odcinku Małuszów – Jawor w województwie dolnośląskim. Prace potrwają około 2,5 miesiąca.

Wykonawcą robót na odcinku DK3 Małuszów – Jawor jest firma PBDiM Kobylarnia S. A., która ma 70 dni na wywiązanie się z umowy. Zakres zadania obejmuje naprawę drogi czyli wymianę warstwy ścieralnej i wiążącej nawierzchni, remont poboczy i wykonanie oznakowania poziomego. Prace wyniosą prawie 1,8 mln zł brutto.

Na czas prowadzonych prac przewidywane są utrudnienia w ruchu.

Aktualne utrudnienia na drodze krajowej nr 3

Kilka dni wcześniej GDDKIA podpisała umowę na remont drogi krajowej nr 3 odc. Bolków – Jeżów. Tu prace potrwają również 70 dni. 

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

warszawiak
2017-05-18 23:03
Nie neguję potrzeby remontów. Jeśli chodzi o odcinek Bolków-Jeżów, to ok. Ale do licha nie można było poczekać na remont odcinka Małuszów-Jawor do września przyszłego roku? Wtedy otwarty ma być odcinek S3 Legnica-Bolków i siłą rzeczy ruch na obecnej DK3 na odcinku m.in. Małuszów-Jawor zmniejszy się diametralnie. Mniejsze utrudnienia byłyby więc dla kierowców oraz łatwiejsza praca dla wykonawców. No cóż, rozpoczęcie remontu teraz jest kolejnym dowodem, że mózg urzędasa różnie się zasadniczo od mózgu normalnego człowieka.

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: