• Facebook - conadrogach
Olbrzymi korek na autostradzie A4 w okolicy Krapkowic w woj. opolskim
Korki i utrudnienia na autostradzie A4 w rejonie Krapkowic w woj. opolskim. Zalecamy objazdy bo tworzą się gigantyczne korki. Mapa: GDDKIA

Na autostradzie A4 w woj. opolskim utworzył się korek w kierunku Katowic w okolicach Krapkowic. Drogowcy kilka dni temu rozpoczęli remont 7 kilometrowego odcinka autostrady A4. Zalecamy korzystanie z objazdów.

W związku z remontem A4-ki, w pierwszym etapie prac nastąpiło przełożenie ruchu z jezdni południowej (kierunek Katowice) na jezdnię północną (kierunek Wrocław). Taka organizacja powoduje korki, zwłaszcza w dniach przedświątecznych, kiedy ruch zdecydowanie rośnie.

- Z powodu zamknięcia łącznic południowych na węzłach „Opole Południe” i „Krapkowice” oraz węzła „Krapkowice” dla ruchu lokalnego (opolskiego) wyznaczone zostały objazdy drogą wojewódzką nr 409 przez Krapkowice oraz drogą krajową 45 (trasy przejazdów w załączonych grafikach) – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Tegoroczny remont opolskiego odcinka obejmie jezdnię autostrady A4 w kierunku Katowic od okolic węzła „Opole Południe” do okolic węzła „Krapkowice” wraz z węzłem „Krapkowice”.

 

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

warszawiak
2017-04-13 17:42
Cała "kochana" GDDKiA. Nie można było poczekać do końca Świąt Wielkanocnych?

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: