1. Strona główna
  2. Informacje
  3. Pierwsze przetargi dla drogi S11 wraz z obwodnicą Tarnowskich Gór

Pierwsze przetargi dla drogi S11 wraz z obwodnicą Tarnowskich Gór

  1. A.K.
  2. conadrogach.pl
  3. 2016-10-07
Pierwsze przetargi dla drogi S11 wraz z obwodnicą Tarnowskich Gór
Ruszyły pierwsze przetargi na opracowanie dokumentacji dla drogi ekspresowej S11 w woj. śląskim.
Do 10 listopada zainteresowane firmy mogą składać oferty w przetargu na opracowanie dokumentacji potrzebnej do uzyskania decyzji środowiskowej dla drogi ekspresowej S11 wraz z obwodnicą Tarnowskich Gór (województwo śląskie).

Przetarg obejmuje dwa odcinki drogi S11:

  1. obwodnica Tarnowskich Gór będzie miała 17,2 km długości, dwie jezdnie po dwa pasy ruchu. Trasa pobiegnie przez gminy Bytom, Tarnowskie Góry i Radzionków.

  2. odcinek od granicy województw śląskiego i opolskiego do obwodnicy Tarnowskich Gór o długości 43 km będzie droga dwujezdniową z dwoma pasami ruchu w każdym kierunku.

Jak czytamy w zamówieniu GDDKiA, zadanie obejmie cztery etapy: studium sieciowe (etap I), studium korytarzowe wraz z analizą wielokryterialną (etap II), studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowy (etap III) oraz przygotowanie materiałów uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (etap IV). Kryterium oceny ofert to: doświadczenie projektanta drogowego (20%), doświadczenia projektanta mostowego (20%) i cena (60%).

Firmy mogą składać oferty do 10 listopada. Wyłoniony wykonawca będzie miał 15 miesięcy na realizację zamówienia (2 miesiące na etap I, 7 miesięcy od zawarcia umowy na realizację etapu II).

 

Podziel się:
AKTUALNOŚCI
ZOBACZ PODOBNE
Zobacz również Utrudnienia na drodze S11 Jak dojadę - Tarnowskie Góry