S6 Obwodnica Trójmiasta: W ten weekend będą utrudnienia i korki na węźle Gdańsk Karczemki
Węzeł Gdańsk Karczemki w ciągu obwodnicy Trójmiasta w ciągu S6. Będą utrudnienia w ruchu. Zdjęcia: GDDKIA

Od 2 do 4 czerwca będą poważne utrudnienia na węźle Gdańsk Karczemki na S6 Obwodnicy Trójmiasta. Wszystko przez prowadzone prace gwarancyjne.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac gwarancyjnych na węźle Gdańsk Karczemki związanych z korektą niwelety jezdni prowadzącej do Łodzi, nastąpi zmiana organizacji ruchu.

Wszystkie utrudnienia na drodze krajowej nr 6

W pierwszym etapie prac od godz. 23:00 w dniu 02.06.2017 r. do ok. godz. 21:30 w dniu 03.06.2017 r. zostanie zamknięta dla ruchu jezdnia główna prowadząca do Łodzi. Objazd zostanie poprowadzony jezdnią zbiorczo-rozprowadzającą równoległą do Obwodnicy (z niej zjeżdża się do centrum handlowego, a także w kierunku centrum i Żukowa). Włączenie się do ruchu pojazdów na jezdnię główną nastąpi na końcu drogi zbiorczo-rozprowadzającej.

Mapa utrudnień na drodze ekspresowej S6 - węzeł Gdańsk Karczemki

Mapa utrudnień na drodze ekspresowej S6 - węzeł Gdańsk Karczemki. Mapa: GDDKIA

Następnie w II etapie prac od godz. 21:30 w dniu 03.06.2017 r. do godz. 10:00 w dniu 04.06.2017 r. będzie remontowana nawierzchnia drogi zbiorczo-rozprowadzającej, tuż za zjazdem do centrum handlowego. Prace na tej drodze będą prowadzone połówkowo.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: