S7 Mława - Strzegowo na II etapie przetargu
Odcinek Mława - Strzegowo jeden z czterech odcinków drogi ekspresowej S7 na terenie województwa mazowieckiego przygotowywanych do przebudowy. Zdjęcia: GDDKiA

Wysłaniem zaproszeń rozpoczęto II etap przetargu ograniczonego na projekt i budowę drogi ekspresowej S7 Mława - Strzegowo. Podpisanie umowy z wykonawcą planowane jest w II połowie bieżącego roku.

Zaproszenia do złożenia ofert na projekt i budowę odcinka S7 Mława - Strzegowo na otrzymało wszystkich dziewiętnastu wykonawców, którzy w pierwszym etapie postępowania przetargowego złożyli wnioski o dopuszczenie do udziału w przetargu. Na ich złożenie oferenci będą mieli czas do 7 kwietnia 2017 r.

Mapa przebiegu drogi ekspresowej S7 Mława - Strzegowo

Mapa S7 Napierki - Płońsk. GDDKiA

Odcinek Mława - Strzegowo jeden z czterech odcinków drogi ekspresowej S7 na terenie województwa mazowieckiego przygotowywanych do przebudowy przez olsztyński oddział GDDKiA. Inwestycję obejmującą 71 km drogi S7 podzielono na cztery odcinki realizacyjne: Napierki-Mława (ok. 14 km), Mława – Strzegowo (ok. 21,5 km), Strzegowo-Pieńki (ok. 22 km), Pieńki-Płońsk (ok. 13,7 km). Do uczestników przetargów na trzy poprzednie odcinki wysłano zaproszenia do składania ofert cenowych w grudniu 2016 r. i w styczniu br. Wysłane zaproszenia dla odcinka Mława – Strzegowo zamykają etap prekwalifikacji dla całego odcinka S7 Napierki – Płońsk.

W postępowaniu przetargowym GDDKiA przyjęła trzy kryteria oceny ofert. Oprócz ceny, jednym z kryteriów jest termin wykonania. Wykonawca na etapie składania ofert będzie mógł zaproponować wykonanie zamówienia w terminie krótszym niż maksymalny wymagany okres 37 miesięcy, jednak nie krótszym niż 34 miesiące. Trzecim kryterium oceny ofert jest okres gwarancji. Przewidywany termin podpisania umowy na realizację to II połowa bieżącego roku.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: