Siedem firm chce projektować S1 z Mysłowic
7 ofert w przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi ekspresowej S1 na odcinku Mysłowice - Lędziny. Zdjęcia: conadrogach.pl

Siedem firm jest zainteresowanych wykonaniem dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi ekspresowej S1 na odcinku Mysłowice – Lędziny.

Najniższą ofertę złożyła IVIA S.A. z Katowic na kwotę ponad 1,8 mln zł. Oferta i tak przewyższa budżet zamawiającego (GDDKIA). Drogowcy zamierzali bowiem przeznaczyć na realizację zamówienia około 1,66 mln zł. Najdrożej prace wyceniła firma EGIS POLAIMD Sp. z o.o. z Warszawy na kwotę ponad 3,2 mln zł.

Zadanie polega na wykonaniu kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem potrzebnych uzgodnień oraz decyzji administracyjnych, a także wsparcie GDDKIA na etapie przetargu na roboty budowlane wraz z udzielaniem wyjaśnień i odpowiedzi oferentom oraz pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót. W skład zamawianej dokumentacji wchodzić będą m.in. opracowania: propozycji (koncepcji) rozwiązań technicznych drogi oraz obiektów mostowych, materiałów do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizacje przedsięwzięcia, projektu budowlanego wraz z materiałami do wniosku o wydanie decyzji ZRID, projekt wykonawczego i dokumentacji przetargowej.

Planowana inwestycja dotyczy odcinka drogi S1 Mysłowice - Lędziny, o łącznej długości prawie 5,5 km - od km 549+318 ±50m do km 554+761 ±50m.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

Beren
2019-04-04 22:13
Będą po dwa pasy w obu kierunkach z rezerwą pod na trzeci pas.
Janek
2019-04-02 07:34
Mam nadzieję, że w grę wchodzi tylko i wyłącznie jezdnia 3 pasmowa w obu kierunkach, ewentualnie 2 pasy z opcją rozbudowy...

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: