Świętokrzyskie: Remont i wahadło na DK74 Sulejów - Kielce
Remonty cząstkowe na odcinku Salata - Mniów drogi krajowej nr 74 potrwają do końca października.

Rozpoczęły się remonty cząstkowe na odcinku Salata - Mniów drogi krajowej nr 74 Sulejów - Kielce. Na odcinkach objętych pracami obowiązuje ruch wahadłowy.

Remonty prowadzone są na odcinku o łącznej długości około 3,5 km. Kierowcy muszą zwrócić szczególną uwagę na zmieniającą się organizację ruchu na poszczególnych fragmentach remontowanego odcinka. Podczas robót na kolejnych fragmentach drogi krajowej nr 74 wprowadzany jest ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną lub ręcznie z jednoczesnym ograniczeniem prędkości. Możliwe będą także przewężenia jezdni.

Prace prowadzone będą do końca października.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

S12
2019-04-30 22:42
Przekaż, podaj dalej (gdzie się da, wyślij mail do znajomego, do ministerstwa) ten wpis: hasło "S12 do Bełchatowa" Walczmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obwodnicą skomunikuje to dobrze region. http://oi67.tinypic.com/f5bl1k.jpg
Waldek Jura
2019-04-17 20:37
Przekaż, podaj dalej (gdzie się da, wyślij mail do znajomego, do ministerstwa) ten wpis: hasło "S12 do Bełchatowa" Walczmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obwodnicą skomunikuje to dobrze region. Pozwoli pozyskać w okolicach Woli Rokszyckiej nowe tereny pod inwestycje http://oi67.tinypic.com/f5bl1k.jpg Walczmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przedłużona do Tomaszowa Mazowieckiego.

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: