• Facebook - conadrogach
Utrudnienia na A4 Katowice – Kraków: Węzeł Brzęczkowice, Rudno i badanie oznakowania
Wymiana nawierzchni jezdni autostrady A4 i inne prace powodują utrudnienia w ruchu na autostradzie. Zdjęcia: GDDKIA

Kierowcy podróżujący koncesjonowanym odcinkiem autostrady A4 Katowice – Kraków muszą uważać na utrudnienia w ruchu w związku z pracami remontowymi, które prowadzone są obecnie na węźle Brzęczkowice – wymiana nawierzchni drogi S1 i węźle Rudno. Ponadto od 25 lipca (wtorek) drogowcy będą sprawdzać oznakowanie poziome co będzie powodowało zamknięcia jezdni.

Wymiana nawierzchni na drodze ekspresowej S1 – utrudnienia na węźle Brzęczkowice

Na drodze ekspresowej S1 w rejonie prowadzonych robót remontowych na autostradzie A4 węzeł Brzęczkowice jezdnia w kierunku do Cieszyna i Bielska-Białej została rozdzielona na dwa pasy ruchu. Jedynie z prawego pasa możliwy jest zjazd na autostradę A4 w kierunku do Krakowa i do Katowic, natomiast na lewym pasie prowadzony jest ruch tylko na wprost bez możliwości zjazdu na A4.

Zakończenie prac związanych z wymianą nawierzchni na S1 zaplanowano na 25 sierpnia 2017.

Wszystkie utrudnienia na autostradzie A4 związane z pracami drogowymi

Utrudnienia w okolicy węzła Rudno

W związku z wymianą nawierzchni jezdni do Katowic na 6 km odcinku w okolicach węzła Rudno (km 380 - 386) ruch odbywa się dwoma zwężonymi pasami ruchu w każdym kierunku z ograniczeniem prędkości do 80 km/h, z wyjątkiem:

22 lipca (sobota) kiedy to w godzinach południowych na czas około 1,5 godz. zamknięty będzie jeden z dwóch pasów ruchu w kierunku do Katowic. Zmiana organizacji ruchu podyktowana jest względami technologicznymi przy układaniu nawierzchni.

Badania oznakowania poziomego na A4 Katowice - Kraków

W związku z badaniami oznakowania poziomego 25 lipca od godz. 8.00 do 20.00 na obu jezdniach autostrady pojawią się tymczasowe zamknięcia lewego pasa ruchu na krótkich odcinkach jezdni.

 

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: