• Facebook - conadrogach
Utrudnienia na A4: Montaż bramownicy koło Opola
W ten czwartek utrudnienia na A4 w okolicach Opola z powodu montażu bramownicy. Zdjęcia: GDDKiA

W czwartek (24 listopada) od godz. 8.00 na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Opole Zachód a Opole Południe (km 224) drogowcy rozpoczną montaż bramownicy ze znakami zmiennej treści. Oznacza to duże utrudnienia w ruchu.

Na czas montażu bramownicy (w miejsce uszkodzonej podczas wypadku z ciężarówką), na odcinku 100 m zostaną wyłączone oba pasy ruchu autostrady A4 na obu jezdniach. Ruch na jezdniach będzie odbywać się będzie wówczas pasami awaryjnymi.

- W godzinach 8.00 – 12.00 przewiduje się ustawianie słupów bramownicy i skręcanie rygla na zajętej części jezdni oraz montaż znaków zmiennej treści. Po godz. 12.00, na około 30 minut, nastąpi całkowite wstrzymanie ruchu na obu jezdniach. Czas ten potrzebny jest na montaż rygla bramownicy. Do godz. 16.00 przewiduje się prace wykończeniowe przy nadal zajętych pasach ruchu (prawym i lewym). Ruch odbywał się będzie wówczas pasem awaryjnym – informuje opolski oddział GDDKiA. Przedstawiony harmonogram godzinowy może ulec zmianie, postaramy się informować na bieżąco o zmianach.

Kierowcom planującym podróż w tym czasie zalecane są trasy alternatywne, np. przejazd drogami krajowymi nr 46 i 45 przez Opole.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: