Utrudnienia na S6 – Obwodnicy Trójmiasta: Remont mostu w Juszkowie
Utrudnienia na moście w Juszkowie na S6 Obwodnicy Trójmiasta. Planowany czas remontu od 10 do 16 czerwca. Zdjęcia: GDDKIA

Od poniedziałku 10 czerwca pojawią się duże utrudnienia na drodze ekspresowej S6 Obwodnicy Trójmiasta. Na moście w Juszkowie będzie remontowana nawierzchnia. Trasa w kierunku Łodzi między węzłami Gdańsk Południe i Rusocin zostanie zwężona do jednego pasa.

- W związku z pilną potrzebą naprawy szybko powiększającego się ubytku w nawierzchni jezdni trasy S6 Obwodnicy Trójmiasta na moście nad Radunią w Juszkowie (między węzłami Gdańsk Południe i Rusocin) zachodzi konieczność wyłączenia i wygrodzenia jednego, prawego pasa ruchu jezdni w kierunku Łodzi.

Prace naprawcze na moście będą polegać na sfrezowaniu starej nawierzchni i odkuciu luźnej, pokruszonej warstwy znajdującej się pod nawierzchnią. Następnie zostanie wykonana nowej warstwa, odtworzona izolacja i na koniec nawierzchnia bitumiczna.

Planowane zamknięte pasa zostanie wprowadzone w nocy z niedzieli na poniedziałek 9/10.06.2019 r. Prace mają potrwać do następnej niedzieli 16 czerwca.

 

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: