Uwaga na utrudnienia na DK1 koło Radomska
Ograniczenia na DK1. Ruszają prace na moście na Warcie koło Radomska.

Niemal do końca stycznia kierowców czekają utrudnienia na drodze krajowej nr 1 koło Radomska – kierunek w stronę Katowic. Drogowcy będą remontować most przez Wartę. Inwestycja ma związek z budową autostrady A1.

We wtorek (22 stycznia) rozpoczyna się naprawa dylatacji mostu na Warcie na 446 kilometrze drogi krajowej nr 1 koło Radomska (woj. łódzkie). Jest to odcinek między Radomskiem i granicą województwa. Prace mają związek z przygotowaniami do budowy autostrady A1.

Ograniczenie napotkają kierowcy jadący w kierunku Katowic. W miejscu robót jezdnia DK1 zostanie zwężona do jednego (lewego) pasa. Wprowadzone zostaną: ograniczenie do 80 km/h i zakaz wyprzedzania. Prace powinny zakończyć się do 29 stycznia br. Ruch w kierunku Łodzi będzie się odbywał bez ograniczeń.

 

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

S12_do_Belchatowa
2019-02-20 06:32
Przekaż, podaj dalej ten wpis: Popierajmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obwodnicą skomunikuje to dobrze region. Odciąży drogę przez Majków, Gomulin, Woźniki, Mzurki, na której już robią się drobne korki i jazda tą drogą staje się uciążliwa. Pozwoli pozyskać w okolicach Woli Rokszyckiej nowe tereny pod inwestycje http://oi65.tinypic.com/122zszr.jpg Walczmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przedłużona do Tomaszowa Mazowieckiego.

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: