1. Strona główna
  2. Informacje
  3. W lipcu koniec prac na DW635 w Wołominie

W lipcu koniec prac na DW635 w Wołominie

  1. Michał Zawadzki
  2. conadrogach.pl
  3. 2023-04-26
W lipcu koniec prac na DW635 w Wołominie
W lipcu kierowcy pojadą rozbudowanym odcinkiem DW635 w Wołominie (woj. mazowieckie). Zdjęcia: GDDKIA
- Rozbudowa DW635, ul. Geodetów, w Wołominie jest na ukończeniu – informuje Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich (MZDW). Odcinek ma być otwarty w lipcu br.

Rozbudowa ul. Geodetów w ciągu DW635 w Wołominie dobiega końca. Jak informuje MZDW, główny punkt całej inwestycji, czyli rondo na skrzyżowaniu ul. Geodetów, z ul. Głowackiego i Łukasiewicza jest prawie skończone, do wykonania pozostało tylko ułożenie warstwy ścieralnej i namalowanie oznaczeń poziomych. Na pozostałych odcinkach prace są równie zaawansowane. Nowa konstrukcja jezdni oraz ciągi pieszo - rowerowe są wykonane w 90%, został krótki odcinek między stają paliw a ul. Nowa Wieś. Dodatkowo zostały już zakończone prace przy przebudowie kolidującej infrastruktury, części zatok autobusowych i nowym oświetleniu ulicznym.

Wszystko wskazuje na to, że prace uda się zakończyć w terminie i ten odcinek DW635 zostanie oddany do użytku w lipcu 2023 r.

Nowe drogi ekspresowe i autostrady w 2023 r. Pierwsze otwarcia już w kwietniu

Przypomnijmy, że koszt tej inwestycji to prawie 12 mln zł, z czego 5 mln zł pochodzi z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

 

Podziel się:
AKTUALNOŚCI
ZOBACZ PODOBNE
Zobacz również Utrudnienia na drodze 635 Jak dojadę - Wołomin