W poniedziałek utrudnienia na autostradzie A4 przed i za Wrocławiem
W poniedziałek, 26 listopada będą utrudnienia na dolnośląskim odcinku autostrady A4. Prace obejmą odcinki Kostomłoty - Pietrzykowice i Brzezimierz - Brzeg.

W poniedziałek, 26 listopada, drogowcy będą prowadzić prace na dolnośląskich odcinkach autostrady A4. Z utrudnieniami kierowcy spotkają się na odcinkach Kostomłoty – Pietrzykowice pod Wrocławiem i Brzezimierz – Brzeg.

Na autostradzie A4 Wrocław – Legnica prace prowadzone będą pod Wrocławiem na około 14 kilometrowym odcinku pomiędzy węzłami Kostomłoty (połączenie z drogą krajową nr 5) a Pietrzykowice. Ekipy remontowe zajmą się naprawą barier energochłonnych. Prace prowadzone będą od godz. 07:00 do godziny 16.00. Obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 80 km/h.

 

W poniedziałek, z utrudnieniami trzeba liczyć się też na odcinku między węzłem Brzezimierz a Brzeg. Na odcinku A4-ki prowadzącej w kierunku Opole km 179+350 do 180+150 prowadzony będzie montaż oznakowania. W godzinach 08:00 do 10:00 zajęty będzie lewy pas (szybki) ograniczenie do 80 km/h. Następnie ekipy przystąpią do prac przy naprawie dylatacji – zajęty zostanie pas prawy prowadzący do Opole. Drogowcy przewidują, że utrudnienia potrwają do godziny 16-stej.

 

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: