1. Strona główna
  2. Informacje
  3. W wakacje duże utrudnienia na DK78 w Tarnowskich Górach

W wakacje duże utrudnienia na DK78 w Tarnowskich Górach

  1. Michał Kluba
  2. conadrogach.pl
  3. 2018-07-09
W wakacje duże utrudnienia na DK78 w Tarnowskich Górach
Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 78 w Tarnowskich Górach potrwają od 9 lipca do 31 sierpnia. Zdjęcia: GDDKIA
Ruszył remont drogi krajowej nr 78 w Tarnowskich Górach. Prace prowadzone będą na odcinku ul. Gliwicka w Tarnowskich Górach, od granicy z miastem Bytom do skrzyżowania DK78 z DK11 (Obwodnicą Tarnowskich Gór). Remont potrwa do końca sierpnia br.

- Od dnia 9 lipca planujemy rozpocząć remont drogi krajowej nr 78 obejmujący wymianę nawierzchni na całej długości ul. Gliwickiej, odtworzenie oznakowania poziomego oraz uzupełnienie poboczy. Roboty rozpoczniemy od skrzyżowania DK78 z DK11 w kierunku Bytomia – poinformowali drogowcy.

W obszarze robót obowiązywać będzie ruch wahadłowy sterowany ręcznie. Na czas prowadzenia prac w obrębie skrzyżowania wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna a kierowanie ruchem prowadzone będzie w trybie ręcznym. Poza skrzyżowaniem roboty będą wykonywane w sposób postępujący, dlatego też w okresie do 31 sierpnia bieżącego roku, kierowcy muszą liczyć się z odcinkowym wyłączeniem z ruchu jezdni najpierw w kierunku Bytomia, a następnie w kierunku centrum Tarnowskich Gór.

Podziel się:
AKTUALNOŚCI
ZOBACZ PODOBNE
Zobacz również Utrudnienia na drodze 78 Jak dojadę - Tarnowskie Góry