• Facebook - conadrogach
Wolniej na autostradzie A4 – trwają powroty ze świąt
Utrudnienia na autostradzie A4 - trwają prace drogowe i powroty ze świąt. Zdjęcia: GDDKIA

Tradycyjnie, w dniach wzmożonego ruchu trudniej poruszać się autostradą A4. Trwają powroty ze świąt co w połączeniu z remontem autostrady A4 w woj. opolskim oraz dużym ruchem na dolnośląskim odcinku w kierunku granicy powoduje zatory i spowolnienie ruchu.

Obecnie z utrudnieniami kierowcy muszą liczyć się woj. opolskim w okolicach Krapkowic, gdzie drogowcy prowadzą remont 7,5 km odcinka. Ruch odbywa się jedną nitka autostrady A4.

Prace prowadzone są też na A4 Katowice – Kraków. Zamknięty jest lewy pas ruchu w kierunku Krakowa. Ruch odbywa się dwoma zawężonymi pasami. Podobnie na odcinku węzeł Kraków Wieliczka - węzeł Targowisko, gdzie w zależności od miejsca prowadzonych robót występuje zwężenie lewo lub prawostronne na jezdni lewej tj. w kierunku Katowic i na jezdni prawej w kierunku Rzeszowa.

Aktualne utrudnienia na autostradzie A4

Od środy (19.04.2017r.) duże utrudnienia pojawią się na dolnośląskiej A4-ce pomiędzy węzłami Legnica i Złotoryja, gdzie powstaje węzeł Legnica Południe w ciągu drogi ekspresowej S3. - Wyłączone z ruchu będą pasy zewnętrzne autostrady na obu jezdniach. Wykonawca rozpoczyna budowę pasów włączenia i wyłączenia drogi ekspresowej z istniejącym układem drogowym. Utrudnienie potrwają najprawdopodobniej do końca czerwca – informuje GDDKIA Oddział we Wrocławiu.

 

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
/ Zarejestruj się
Twój komentarz: