• Facebook - conadrogach
Wymiana nawierzchni i utrudnienia na A4 Kraków - Katowice
Koncesjonariusz autostrady A4 wymienia nawierzchnię na odcinkach Rudno - Chrzanów. Sa utrudnienia w ruchu. Zdjęcia: GDDKIA

Obecnie wymieniana jest nawierzchnia autostrady A4 na odcinku Rudno – Chrzanów na jezdni w kierunku Katowic. Z uwagi na prowadzone prace kierowcy miejscami poruszają się jednym pasem. Po majowym weekendzie zawężona będzie jezdnia w kierunku Krakowa na odcinku w. Chrzanów – PPO Balice.

- W związku z zaplanowaną wymianą nawierzchni jezdni do Krakowa na 6 km odcinku pomiędzy węzłem Chrzanów i PPO Balice (km 380 - 386) 4 maja (czwartek) w porze dziennej wprowadzone zostaną krótkotrwałe zawężenia do jednego pasa ruchu na jezdni autostrady w kierunku do Katowic, w celu wykonania tymczasowego oznakowania poziomego. Ruch będzie się odbywał z ograniczeniem prędkości do 80 km/h – poinformował koncesjonariusz autostrady A4 Kraków – Katowice, Stalexport Autostrada Małopolska SA

Prace związane z wymianą nawierzchni prowadzone są obecnie na jezdni w kierunku Katowic, na odcinku ok. 4 km pomiędzy węzłem Rudno a węzłem Chrzanów (od km 380 do km 376).

Na jezdni autostrady A4 w kierunku Katowic jeden pas ruchu jest remontowany, a drugi jest przejezdny. Na jezdni do Krakowa są dwa pasy ruchu w kierunku Krakowa i jeden pas w kierunku Katowic. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 80 km/h.

Aktualne utrudnienia na całej autostradzie A4

 

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

D G
2017-05-03 11:34
Zdjecie z wezla Balin w kierunku Chrzanowa i Trzebinii :)

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: