• Facebook - conadrogach
Z utrudnieniami na S7 Skarżysko - Występa
Droga ekspresowa S7 Skarżysko-Kamienna - Występa. Zdjęcia: GDDKIA

W najbliższych dniach kierowcy muszą uważać na utrudnienia na drodze ekspresowej S7 Skarżysko – Występa w woj. świętokrzyskim. Związane są one ze zwężeniem jezdni na czas prowadzonych prac naprawczych.

- W związku z koniecznością naprawy uszkodzonej dylatacji na obiekcie mostowym w ciągu drogi ekspresowej S7 na odcinku Skarżysko-Kamienna - Występa od dnia 29 stycznia 2018 zawężona będzie do jednego pasa ruchu lewa jezdnia (w kierunku do Warszawy) drogi S7 w okolicy miejscowości Gózd na fragmencie o długości około 100 metrów – informują drogowcy.

Prace i związane z nimi utrudnienia mogą potrwać kilka dni.

Wszystkie utrudnienia na drodze ekspresowej S7

 

Droga ekspresowa S7 na odcinku Skarżysko-Kamienna – Występa to nowy dwujezdniowy odcinek o długości blisko 17 kilometrów. S7-ka na tym odcinku stanowi obwodnicę miejscowości Suchedniów, Ostojów, Łączna i Występa. W minionym roku podpisano umowę na budowę drogi ekspresowej S7 na kolejnym odcinku: granica województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego - Skarżysko-Kamienna. Kontrakt zostanie zrealizowany do 2020 roku. Odcinek o długości 7,6 km połączy wybudowany w tym roku fragment S7 od Radomia do granicy województw mazowieckiego i świętokrzyskiego z węzłem w Skarżysku - Kamiennej.

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
/ Zarejestruj się
Twój komentarz: