Zamknięta DK20 w Złocieńcu. Wyznaczono 16 km objazd
Objazd drogi krajowej nr 20 w Złocieńcu woj. zachodniopomorskie. Mapa: GDDKIA

PKP wprowadziła utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 20 w Złocieńcu (woj. zachodniopomorskie). Ma to związek z przebudową przejazdu kolejowego. Kierowcy muszą korzystać z 16 kilometrowego objazdu. Takie utrudnienia potrwają do 4 grudnia br.

PKP PLK S.A. realizuje rewitalizację linii kolejowej Szczecinek-Runowo Pomorskie. Zakres i sposób prowadzenia przebudowy powoduje konieczność czasowego zamknięcia przejazdu kolejowego na ulicy Drawskiej w Złocieńcu w ciągu drogi krajowej nr 20.

 

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od wykonawcy tych robót przejazd drogą krajową ma być zamknięty w okresie 20.11.2018-04.12.2018. W związku z powyższym zostały wyznaczone objazdy. Ze względu na położenie przejazdu i układ drogowy w tym rejonie objazd powoduje wydłużenie trasy przejazdu DK20 o 16 km. Służby (pojazdy uprzywilejowane) będą miały możliwość przejazdu lokalnym objazdem (ul. Kolejowa).

 

Trasa objazdu prowadzi od Drawska Pomorskiego drogą wojewódzką nr 173 w kierunku miejscowości Ostrowice, a następnie na wschód od tej miejscowości drogą powiatową w kierunku Złocieńca.

Dla jadących od strony Stargardu nie zjechanie w Drawsku na trasę objazdu będzie oznaczać konieczność zawrócenia i nadłożenia kolejnych ponad 20 kilometrów drogi.

 

ZOBACZ PODOBNE

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: