1. Strona główna
  2. Mapy i plany
  3. Mapa Via Carpatia S19 Lublin - Rzeszów, odcinek Zdziary - Rudnik nad Sanem

Mapa Via Carpatia S19 Lublin - Rzeszów, odcinek Zdziary - Rudnik nad Sanem

  1. Michał Zawadzki
  2. conadrogach.pl
  3. 2022-02-16
Mapa Via Carpatia S19 Lublin - Rzeszów, odcinek Zdziary - Rudnik nad Sanem
Mapa trasy S19 Zdziary - Rudnik nad Sanem. Przedmiotowy odcinek drogi ekspresowej S19 rozpoczyna się za węzłem „Zdziary”. Po przekroczeniu DK19 droga przebiega przez kompleks leśny równolegle po jej wschodniej stronie. Od tego miejsca trasa przebiega nowym śladem po wschodniej stronie istniejącej drogi krajowej nr 19. W rejonie miejscowości Spokojna trasa wariantu odchyla się na wschód i biegnie w kierunku linii kolejowej Stalowa Wola – Biłgoraj. W sąsiedztwie linii kolejowej planowany jest w przyszłości węzeł „Zapacz”, na przecięciu z planowanym przebiegiem drogi S74. Następnie trasa biegnie w kierunku południowo – zachodnim, równolegle do szerokotorowej linii kolejowej LK65, dalej przecina rzekę San, a następnie w okolicy miejscowości Nowa Wieś odsuwa się od pasa kolejowego w kierunku węzła „Rudnik nad Sanem”.

Lokalizacja odcinka Zdziary - Rudnik nad Sanem w ciągu drogi ekspresowej S19 Rzeszów - Lublin w woj. podkarpackim - mapa.

Mapa drogi ekspresowej S19 z odcinkiem Zdziary - Rudnik nad SanemMapa S19: GDDKIA

Zakończenie budowy odcinka S19 Zdziary - Rudnik nad Sanem to kwiecień 2022 roku. Wykonawca odcinka w systemie projektuj i buduj to Mosty Łódź S.A.


Mapa drogi ekspresowej S19 Zdziary - Rudnik nad Sanem na północ od Rzeszowa

Mapa drogi ekspresowej S19 Zdziary - Rudnik nad Sanem na północ od Rzeszowa. Mapa: GDDKIA

 

 

 

 

Podziel się:
AKTUALNOŚCI
ZOBACZ PODOBNE
Zobacz również Utrudnienia na drodze S19 Jak dojadę - Rudnik nad Sanem