• Facebook - conadrogach
Zobacz galerię - 15 zdjęć:

Budowa drogi S6 Goleniów – Koszalin, która wystartowała w tym roku rozpędza się coraz bardziej. Na każdym z 6 kontraktów trwają roboty budowlane, łącznie to 120 kilometrów nowej, dwujezdniowej drogi. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami lotniczymi pokazującymi budowę drogi S6 w województwie zachodniopomorskim.

ZOBACZ PODOBNE

KOMENTARZE

Michu
2017-06-28 14:21
Mili Państwo, z tego co się orientuję to żeby budowa drogi się rozpoczęła to od decyzji mija ładnych parę lat. Wychodzi więc,że to nie obecny rząd jest odpowiedzialny za budowę tej drogi. Z mojej perspektywy nie ma znaczenia,która partia 'buduje'. To nie jest ani łaska ani coś nadzwyczajnego ze strony rządu. To ma być po prostu zorganizowane i opłacone w odpowiedni sposób. Dyskusje polityczne wzbudzają tylko niepotrzebnie emocje.
arczi
2017-06-22 16:34
ja od 50 lat dostrzegam traktowanie pomorza zachodniego jak zadupia na którym nic się nie dzieje nic się nie inwestuje a w zamian tego rujnuje i dewastuje. Dobrze, że ten rząd wreszcie to zmienia.
olo
2017-06-18 20:11
Może tak być ale nie musi. Kasa mogła iść na s19. Może też iść na dokończenie A1. Piotrków - Częstochowa. A swoją droga jeśli jest tak jak piszesz to dlaczego poprzedni rząd nie zbudował drogi lub nawet nie rozpoczął. Przecież to wyborcy Po to dlaczego nic nie powstało? Za karę? Nom, wyjaśnij mistrzu
enrico
2017-06-16 16:46
PiS- zaczął budowę S6 od odcinka: Goleniów- Koszalin- bo to region ,,politycznego władztwa" J.Bruździńskiego. Natomiast -z kolei- ,,za karę" dla Kaszubów -celowo i zlośliwie zablokował budowę kaszubskiego, dużo ważniejszego odcinka S6: Gdynia -Lębork- Słupsk-Koszalin. Dlatego cała Polska - jadąc z południa i wschodu, na środkowe Wybrzeże Bałtyku, będzie stała w korkach na Obwodnicy Trójmiasta i okolicach. Bo jadąc z zachodu i płd-zach. można tam dojechać jadąc S3 przez Szczecin lub S11 przez Poznań i Piłę. OHYDA!!

TWÓJ KOMENTARZ

Twój podpis:
Twój komentarz: